- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Горіш" виборов звання чемпіона області з волейболу!

10 Травня 2021 (13:37)

На вихідних, 8-9 травня, в Івано-Франківську відгримів фінал чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд.

Суботній день фіналу розпочався з перемог номінальних фаворитів - "Прикарпаття" та "Горіш-1" з однаковим рахунком 3:0 здолали "Зелених Драконів" та "КФВ-Універсал" відповідно. В третій грі суботи "універсалівці" також в трьох сетах обіграли бурштинців (3:0), а найсолодше очікувало вболівальників на "десерт" - на майданчику МЦД "Будівельник" зійшлись "Прикарпаття" та "Горіш-1". Делятинці підтвердили всю серйозність замахнутись на найвищу сходинку п'єдестлу, взявши два стартові сети у грі проти чинного чемпіона - 25:22, 25:16. Втім, коломияни не збирались прощатись з титулом і не менш впевнено відновили статус-кво - 25:20, 25:18 і 2:2 за партіями. Втім, у п'ятому сеті нерви виявились більш міцнішими у волейболістів "Горіша" - 16:14 і 3:2 у матчі.

Перший матч недільного ігрового дня між "Горішем" та "Зеленими Драконами" міг назвати ім'я нового чемпіона краю. Та вже на старті матчу "дракони" приголомшили фаворита, записавши до свого активу перший сет - 25:22. Втім, підопічні Андрія Стефурака не дозволили супернику "розуглятись" і, взявщи три наступні партії, вибороли звання чемпіона Івано-Франківської області сезону 2020/21! Не менш інтригуючим видався і поєдинок між "КФВ-Універсалом" та "Прикарпаттям", в якому вирішувалась доля срібних нагород. У ньому краще налаштуватись вдалось франківським волейболістам, які у першому сеті зламали опір чемпіона на продовженні (27:25), а згодом і довели гру до перемоги - 25:17, 25:15 і 3:0 у матчі.

Таким чином, "Горіш-1" став новим чемпіоном області, "КФВ-Універсал" завоював срібні нагороди, тоді як "Прикарпаття" замкнуло призову трійку сезону 2020/21.

Чемпіонат області. Фінал
м.  Івано-Франківськ, МЦД "Будівельник"
08.05.2021 (субота)
"Прикарпаття" Коломийщина - "Зелені Дракони" Бурштин - 3:0 (25:19, 25:16, 25:13)
"Горіш-1" Делятинська ОТГ - "КФВ-Універсал" Івано-Франківськ - 3:0 (25:16, 25:19, 25:17)
"Зелені Дракони" Бурштин - "КФВ-Універсал" Івано-Франківськ - 0:3 (22:25, 21:25, 11:25)
"Прикарпаття" Коломийщина - "Горіш-1" Делятинська ОТГ - 2:3 (22:25, 16:25, 25:20, 25:18, 14:16)

09.05.2021 (неділя)
"Горіш-1" Делятинська ОТГ - "Зелені Дракони" Бурштин  - 3:1 (22:25, 25:19, 25:9, 25:12)
"КФВ-Універсал" Івано-Франківськ - "Прикарпаття" Коломийщина - 3:0 (27:25, 25:17, 25:15)

Після завершення матчів відбулась церемонія вшанування чемпіона та призерів змагань. Приємно, що привітати спортсменів та вручити заслужені нагороди завітали Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр СИЧ, заступник начальника Управління спорту Івано-Франківської ОДА Костянтин ЛИСЕЙКО, голова Федерації волейболу Івано-Франківської області Олександр ПОПОВИЧ

Також оргкомітетом змагань було визначено переможців в індивідуальних номінаціях:

Кращі гравці команд:
"Зелені дракони" - Юрій Батицький,
"КФВ-Універсал" - Станіслав Азаров,
ФОСК "Прикарпаття" - Максим Протас,
ВК "Горіш" - Остап Рапіцький.
Кращий ліберо - Владислав Кірєєв ("Прикарпаття")
Кращий зв'язуючий - Сергій Щавинський ("Горіш"),
Кращий нападник - Микола Ковальчук ("Прикарпаття")
Кращий блокуючий - Євгеній Жоров ("Горіш")
MVP - Роман Хацюк ("Горіш")

Федерація волейболу Івано-Франківської області

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.