- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Надія Кодола: "Сподіваюся, зможемо взяти реванш у збірної Швеції на Євро"

01 Червня 2021 (16:18)

Капітан жіночої збірної України з волейболу Надія Кодола поділилася враженнями від кваліфікації на Євро, а також пояснила причину своєї відсутності у матчах «Золотої Євроліги».

Надіє, поділіться своїми враження від кваліфікації на Євро? Чи вдалося поєднати результат та якість гри?

На підготовку мали всього два тижні, тому часу аби зігратися було обмаль. Потрібно було зрозуміти вимоги тренерського штабу. Ставили перед собою завдання потрапити на чемпіонат Європи та досягнули цієї мети. Щодо якості гри, то не змогли продемонструвати свій максимум, адже не вдалося ще повністю награти ігрові зв’язки. Думаю, що по ходу турніру вдалося додати та продемонструвати гру досить пристойного рівня.

Погоджуєтеся з тим, що змогли перевернути хід зустрічі з Португалією завдяки характеру та вірі у власні сили?

Гра вийшла досить нервовою, адже наша зв’язуюча пізніше приєдналася до команди. На початку зустрічі відчувалися проблеми у грі. Всі матчі у Португалії були складними. Проте, головне що змогли досягнути результату. Думаю, що перемогли завдяки вірі у власні сили. Розуміли, що відступати немає куди та нас влаштує лише перемога.

У чому на вашу думку причина поразки у матчі зі Швецією?

Можливо, у психологічному плані дещо перегоріли? У першому матчі непогано розпочали гру, могли виграти стартову партію. На жаль, через деякі тактичні та технічні моменти поступилися. У другому матчі домінували, мали вигравати, але знову ж таки не досягнули бажаного результату. У психологічному плані були готові до гри, але не змогли виграти через відсутність часу на повноцінну підготовку. Ми зі Швецією потрапили в одну групу на Євро. Сподіваюся, що зможемо взяти реванш за ці поразки, адже у нас буде більше часу на підготовку. Думаю, що буде зовсім інша гра.

Які враження у вас залишилися від роботи з новим тренерським штабом? На вашу думку, два тижні для підготовки замало чи все ж таки вдалося награти ігрові зв’язки?

На якісну підготовку з новим тренерським штабом завжди потрібен час. У кожного тренера своє бачення гри, свій тренувальний процес. Важливо було перелаштуватися з клубних справ на збірну. Тренеру потрібен був час, щоб підвести всіх до єдиного знаменника. Спочатку було непросто підлаштуватися під нові тактичні схеми, але в цілому задоволені роботою. Думаю, що тренер також задоволений нами. Головне, що за такий короткий проміж часу для підготовки змогли досягнути бажаного результати.

Наскільки омолодження складу збірної було вчасним? На вашу думку, омолодження складу – це інвестиція у майбутнє?

Для повноцінного омолодження складу потрібно трохи часу. Головне, щоб у всіх вистачило терпіння. Якщо обрали такий шлях, то потрібно рухатися у цьому напрямку. Дійсно, омолодження – це інвестиція у майбутнє. Це закономірний і важливий процес. Збірна не може грати одним складом впродовж багатьох років. Ротація складу потрібна. У нас є багато перспективних волейболісток, які можуть заявити про себе. Вони мають отримувати ігрову практику, щоб прогресувати. Якщо молодь розвиватиметься, то волейбол в нашій країні вийде на новий рівень, чемпіонат стане цікавішим.

Чому ви не брали участь у стартових матчах «Золотої Євроліги»? Чи зможете приєднатися до збірної на матч з Болгарією?

Домовилися з тренерським штабом про те, що допоможемо збірній у кваліфікації, а в матчах «Золотої Євроліги» братимуть участь молоді дівчата. У всіх досвідчених гравців був складний сезон, тому зараз потрібен був час на відновлення, відпочинок. У матчі з Болгарією не братиму участь.

Чи зросла, на вашу думку, останнім часом популярність жіночого волейболу в Україні? Відчуваєте ажіотаж перед матчами збірної?

Думаю, що завдяки «Прометею» та «Хіміку» волейбол в Україні тримається на досить непоганому рівні. «Прометей» та «Хімік» завжди на провідних ролях, за матчами цих команд приємно дивитися. У такій конкуренції зростає рівень українського волейболу. Сподіваюся, що з кожним роком ставатиме ще більше сильних команд і тоді чемпіонат буде ще цікавішим.

Ажіотаж до матчів збірної завжди відчувається. Багато хто підтримує нашу збірну, вірить у нас і це додає сил перед важливими матчами. Хочеться, щоб вірних вболівальників було якомога більше. На жаль, також у нас вистачає критиків, які не знаючи волейбол з середини поливають брудом. Ми проходимо складний шлях, багато чим жертвуємо. Важливо, щоб нас підтримували не тільки у моменти перемог, а й у складні часи.

kamp-sport

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.