- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську встановлено новий світовий рекорд з плавання

06 Березня 2010 (19:23)
Івано-Франківщина стала свідком нового світового рекорду з плавання на дистанції 4х200 метрів вільним стилем.

Ветерани плавання, а це учасники олімпійських ігор, чемпіони колишнього Радянського Союзу, заслужені майстри спорту, відомі усьому світові плавці, у басейні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання долали дистанцію задля побиття старого і встановлення нового світового рекорду.

 6 березня ветеранська збірна України на чолі з Сергієм Фесенком, чемпіоном ХХІІ Олімпійських Ігор (1980) на дистанції 200м батерфляєм, срібним призером у комплексному плаванні на дистанції 400м, срібним і бронзовим призером чемпіонатів світу (1978, 1982), чемпіоном Європи (1977, 1981), срібним та бронзовим призером (1983), змогла обійти американський клуб «Манхеттен» (Нью-Йорк). З результатом 9.07.45 Україна зафіксувала новий світовий рекорд у плаванні 4х200 метрів серед ветеранів.

«Ми побачили, що це можливо і вирішили спробувати нашою четвіркою у віковій групі 160-199 років (це якщо додати вік кожного учасника) обійти американців. Рекорд американців складав 10.06, а ми його подолали! Тепер нам необхідно якнайшвидше зареєструвати результат і відіслати в Швейцарію у штаб-квартиру. Якщо ніхто не буде заперечувати, а ми виконали усі умови, то Україна стане новими рекордсменом»,- зазначив Сергій Фесенко, віце-президент Федерації плавання України.

 

 
Коментарі
13. 3 .2010 (11:51) Степан
4 етапи по 200 м. з результатом 9. 07, 50 хв. це круто!!!! Богдан Галайчук-Лутший!!!!!!!!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.