- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Факел": до Харкова доїхали, але програли…

13 Березня 2010 (21:13)

Цими вихідними проходять заключні матчі першого етапу чемпіонату волейбольної Суперліги. 14-й тур мав визначити остаточний розподіл команд перед команд, відтак назвати четвірку претендентів які продовжать боротьбу за нагороди. Зрозуміло, що івано-франківський "Факел" до їх числа не входить. Підопічні Сергія Керницького фактично дограють невдалий для себе сезон, плани на який перекреслили нескінченні фінансові пробоеми. Команда ледь нашкребла грошей на виїзд до Харкова.  

Зрозуміло, що матчі проти багаторазового чемпіона України та лідера поточної першості "Локомотива" мали перетворитися на звичайну формальність, адже до першої столиці вирушили тільки вісім гравців, та й ті, здебільшого молодь. Цікаво, що перший з двох поєдинків проти аутсайдера чемпіонату зібрав у харківському Палаці спорту імені Г.М. Кирпи ...півтори тисячі глядачів.    

Першу партію господарі провели на одному подиху, ледве дозволивши суперникам вийти з десятка. Перший розіграш м'яча у другому сеті завершився на користь "Факела", проте далі "Локомотив" набрав такий темп, що перевага харків'ян доходив до 12 очок. У результаті справа обмежилася "11". Третя партія вийшла самою завзятою. Хоча залізничники і лідирували протягом усього сету, був відрізок, коли рахунок 15:8 перетворився на 15:14. Але потім помилився нападаючий "факелян" Роман Галич, а після технічної перерви харків'яни вже не розслаблялися. 25:16 - і 3:0 за 54 хвилини. 

У інших поєдинках 14-го туру "Юракадемія" несподівано легко віддала перемогу головному конкуренту у боротьбі за місце у четвірці – чернівецькому "Будівельнику" (0:3). Цікаво, що у цьому матчі харків’яни перервали свою десятиматчеву переможу серію. Якщо "юристи" зазнають поразки у другому матчі, це автоматично викреслить їх зі списку претендентів на нагороди цього сезону. У ще одному поєдинку туру "ІмпексагроСпорт" на виїзді з рахунком 3:2 завдав поразки другій команді першості – "Кримсоді".  

Результати перший матчів 14-го туру:
"Локомотив" - "Факел" - 3:0 (25:11, 25:14, 25:16)
"Кримсода" - "ІмпексагроСпорт" - 2:3 (25:22, 33:31, 20:25, 22:25, 10:15)
"Будівельник" - "Юракадемія" - 3:0 (25:22, 27:25, 25:22) 

Волейбол. Чемпіонат Суперліги
Турнірне становище:
1. Локомотив - 53 очок (23 гри)
2. Кримсода - 50 (23)
3. ІмпексагроСпорт - 41 (23)
4. Будівельник-Динамо-Буковина - 41 (23)
5. Юракадемія - 40 (23)
6. СДЮСШ-Міцний горішок - 18 (24)
7
. Факел - -2* (23)
* - з "Факела" знято 2 очка за неявку на матчі 9-го тура у Красноперекопську.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.