- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Завершився перший етап волейбольної Суперліги

14 Березня 2010 (15:43)

У повторному матчі 14-го туру чемпіонату України з волейболу серед команд чоловічої Суперліги івано-франківський «Факел» вдруге поступився поточному лідеру сезону – харківському «Локомотиву» з рахунком 0:3. Цим поєдинком підопічні Сергія Керницького завершили перший етап першості. У підсумковій таблиці наші волейболісти фінішували останніми, відтак не змогли здобути жодної перемоги у 22-х поєдинках.  

Що стосується другого матчу "факелян" у Харкові, то здебільшого він складався за сценарієм першого. Вже у першій партії багаторазовий чемпіон країни впевнено довів свою перевагу - 25:13. Проте у другій – залізничники дещо розслабилися, чим одразу скористалися молоді гравці прикарпатського клубу – 8:6. Господарі взяли технічний тайм-аут, після якого швидко зрівняли рахунок, а ще за десять хвилин зробили рахунок у матчі 2:0 на свою користь (25:18). Відтак перемогти у третій партії стало справою техніки.    

Тепер на івано-франківців очікує заключна частина першості, в якій вони боротимуться за виживання у Суперлізі раз з харківською "Юракадемією" і вінницьким СДЮСШ. Матчі відбудуться на майданчику кожної з команд за коловою системою. 

Результати матчів 14-го туру:
"Локомотив" - "Факел" - 3:0 т 3:0
"Кримсода" - "ІмпексагроСпорт" - 2:3 та 0:3
"Будівельник" - "Юракадемія" - 3:0 та 0:3 

Волейбол. Чемпіонат Суперліги
Підсумкове становище після першого етапу:
1. Локомотив - 56 очок (24 гри)
2. Кримсода - 50 (22)
3. Будівельник-Динамо-Буковина - 44 (24)
4. ІмпексагроСпорт - 44 (24)
5. Юракадемія - 40 (24)
6. СДЮСШ-Міцний горішок - 18 (24)
7. Факел - -2* (22)
* - з "Факела" знято 2 очка за неявку на матчі 9-го тура у Красноперекопську.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.