- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Яні Дем’янчук потрібна наша допомога

25 Березня 2010 (16:30)

Майстер спорту міжнародного класу, член національної збірної України зі спортивної гімнастики, неодноразова чемпіонка та призерка чемпіонатів України, чемпіонка Європи-2009 у вправах на колоді (Італія), срібна призерка у багатоборстві змагань Nadia Comaneci International Invitational 2009 і бронзова – змагань WOGA Classic 2009, бронзова призерка у командній першості, багатоборстві, в опорному стрибку, у вправах на брусах і у вільних вправах Мемориала Михаила Воронина 2008 – наша землячка Яна Дем’янчук.

 

Сьогодні мета івано-франківської талановитої гімнастки, яка має невичерпне бажання виступати і змагатися – Олімпіада-2012.

Зараз Яні потрібна допомога.

Комітет фізкультури та спорту Івано-Франківська і Федерація гімнастики України закликають надати допомогу, аби зібрати кошти на оплату необхідної операції для Яни. Вона страждає на некроз коліна. Операцію за новою методикою з найменшим хірургічним втручанням можливо зробити тільки в Німеччині, а для цього потрібні чималі кошти (близько 14 тисяч Євро).

 

Якщо ви захочете допомогти українській спортсменці, то є декілька способів посприяти зібранню коштів. Можна здійснити телеграфний переказ, передати кошти через Івано-Франківську СДЮШОР №1, де починала займатися гімнастикою Яна. А також здійснити прямий депозит через банк на рахунок української федерації гімнастики:
 
 
р/р 26006010044295
ОАО "Укрексімбанк" г. Киева
МФО 322313
ЗКПО 21663360
 

Разом ми зможемо допомогти талановитій українській гімнастці та, в першу чергу, нашій землячці.

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.