- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Дарія Згоба: "Комусь може здатися, що я закінчую кар’єру"

31 Березня 2010 (16:54)

Провідна українська гімнастка, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту Дарія Згоба зараз відновлюється після травми і протягом цього нелегкого періоду перебуває у Івано-Франківську. Кореспонденти нашого сайту мали нагоду поспілкуватися з нею та з перших вуст дізнатися про найближчі плани нашої спортсменки.

- Поки планів немає, бо цей рік в мене просто вилітає. Чи я буду готуватися на чемпіонат Світу, чи ні – про це поки я не можу сказати.  Зараз такий період, що комусь може здатися, що я закінчую кар’єру в спорті,  але я після операції і чотири місяці нічого не робила, тому зараз просто полізти на снаряди не можу.  Звичайно, я тренуюся і потрохи набираю форму. Але сильно не переживаю. Як буде, так буде. Я вважаю, що зациклюватися на якійсь проблемі не варто, а виходити з неї через силу, якщо нема можливостей, це буде безкорисна трата часу. Якщо все йде нормально, то і буде все нормально.

Подивимося, як буде розвиватися ситуація в збірній і тоді будемо будувати плани. Зараз, мені прикро це казати, але результат іде вниз. Сьогодні наша влада не хоче змінювати систему підготовки. Я є лише виконувачем завдання і те, що мені дадуть, як посприяють в підготовці, так  усе і відобразиться на результаті виступу. Не хочуть створювати нормальні умови для роботи, то і, відповідно, не буде результату. Маємо надію, що щось таки зміниться і , нарешті, більше уваги приділятиметься українському спорту.

 
Коментарі
31. 3 .2010 (20:25) Гість
Дашка-Заслужений майстер спорту України!!! Пора це знати. У Ів-Франківську ЗМУ одиниці!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.