- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чи варто віддавати дитину на гімнастику?

01 Квітня 2010 (20:04)

Активно поширюється думка про те, що гімнастика дуже травматичний вид спорту і часто виникають запитання, а чи варто віддавати дитину в секцію гімнастики. Аби розвіяти усі сумніви батьків, ми поцікавилися, що думає з цього приводу Дарія Згоба:  

- Я знаю, що зараз поширилася така негативна думка про спортивну гімнастику. Дуже багато батьків звернули увагу на те, що два основних лідера збірної Аня Дем’янчук та Дарія Згоба зараз травмовані. Але, хочу сказати, що травми в спортивній гімнастиці завжди будуть, цього не варто боятися, бо це такий спорт.

Якщо у дітей є бажання тренуватися, а батьки готові  підтримувати своїх маленьких спортсменів, то гімнастика – це той вид спорту, в якому можна себе показати з найкращої сторони, проявити свої найкращі фізичні якості. Тому, хто цілеспрямований, наполегливий, то прошу дуже займайтеся. В кого на меті тільки оздоровити дитину гімнастикою – це також дуже добре і досить непоганий спосіб розвитку дитини. А те, що можуть бути травми, то це останній момент, про який треба думати. Головне знайти хорошого тренера, знайти з ним спільну мову, спільні думки, спільні бажання. І головне завдання батьків – готувати дитину до того, що вона повинна вислуховувати всі настанови тренера, тоді можна буде займатися спортивною гімнастикою, і тоді можна буде показувати хороші результати.

Звичайно дитина має мати певні задатки: не бути дуже повною, або, навпаки, хиленькою.  Є, звичайно, винятки. Ось, наприклад, була повненька дівчинка Альона Кваша (1986р.н). Мама привела її на гімнастику для того, аби схуднути. Дитина почала займатися і стала чемпіонкою Європи на вільних вправах! Її повнота підштовхнула на роботу. Це лише один приклад, а таких є чимало!

Тому не варто боятися, тим більше, що в нашій спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву № 1 працюють досвідчені та високопрофесійні тренери, завжди готові до роботи та вирощування нових зірок!

Більше інформації про СДЮСШОР №1 ви можете знайти в розділі Спортивне Прикарпаття – ДЮСШ.

 
Коментарі
2. 4 .2010 (11:46) mokan
А в скільки років приймають дітей інтересно?
6. 4 .2010 (10:53) Ginger
Взагалі на гімнастику набирають з п'яти років :)

6. 4 .2010 (20:14) miha
варто віддавати, навчання професіне, не легко але халява і дурниць нема, дисципліна... можна піднятись на 2 поверх і спостерігати заняття.

24. 5 .2010 (23:08) professional
це самий складний вид спорту. але варто починати саме із спортивної гімнастики. за 2-3 роки ваша дитина навчиться долати труднощі, отримає розвинуту мускулатуру на все життя, буде дисциплінованою і зможе займатися майже будь-яким спортом. батьки, у цьому виді висот досягають ТІЛЬКИ талановиті діти. в інших випадках можуть бути серьйозні травми.якщо ваша дитина часто травмується, вам треба замислитися. краще відведіть у інший, менш травматичний спорт. це ж ваша дитина! з повагою до людей, які займаються цим видом спорту.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.