- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Оксана Крижанівська: «Всім раджу займатися гімнастикою, а починати з нашої школи»

15 Квітня 2010 (10:55)

Гімнастика – чудова база для всіх видів спорту. І дійсно, багато спортсменів, які себе не знаходять в цьому виді спорту, йдуть в інші і досягають там вагомих результатів, завдяки тій базі, тій підготовці, яку дає гімнастика.

Наскільки популярна гімнастика у нашому місті, чи варто займатися цим видом спорту, про усе по порядку розповість Заслужений тренер України Оксана Крижанівська.

Найоптимальніший період для занять гімнастикою – 5 років, коли дитинка приходить в зал і вже розуміє, що від неї хочуть. В основному, в цей час йде ігрова гімнастика для розвитку швидкісних якостей, гнучкості, загальна базова підготовка, до якої п’ятирічна дитина абсолютно готова.

Як проходить відбір дітей на гімнастику?

Знаєте, раніше в нас проходив серйозний процес відбору, ми відмовляли багатьом, бо була і масовість більша, і вимоги інші. А тепер, коли діти рік-два позаймаються, тоді ми проводимо селекцію, відбираємо більш перспективних дітей в спеціалізовані групи,  а також є групи оздоровчі, які раніше ми не могли собі дозволити, де діти можуть займатися суто для здоров’я.

Чи багато дітей сьогодні займається гімнастикою?

– Я вважаю, що дуже багато. За рахунок оцих груп здоров’я ми набираємо велику кількість дітей. Працюємо в залі не тільки з тими дітьми, які мають кращі фізичні показники, але й займаємося з тією малечею, яка тренується просто для задоволення.  

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву зі спортивної гімнастики №1 славиться відомими педагогами і вважається однією з найкращих в Україні.

Я вже в котре переконуюся, що гімнастика є там, де є тренери. Якщо вони люблять цю справу, не дивляться на годинник, а працюють вдвічі більше, ніж заплановано, тоді буде і є результат. А якщо ще й дитина має необхідні фізичні дані, вміє думати, аналізувати і має величезне бажання досягати результатів, тоді і з’являються нові зірочки.

«Всім раджу займатися гімнастико, а починати саме з нашої школи» - , додає Оксана Іванівна. І це дійсно так. Адже, хто хоч раз приходив у СДЮШОР №1, бачив, що тренери там працюють самовіддано, не маючи жодної хвилини на перепочинок, вони є і педагогами, і батьками, і психологами одночасно. Тому, хто вирішив віддати дитину на гімнастику, той, однозначно, не помилився.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.