- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні зірки гімнастики зібралися у Івано-Франківську

16 Квітня 2010 (16:32)

У Івано-Франківську стартував Традиційний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Зірки Прикарпаття» під патронатом міського голови. Тринадцятий рік поспіль Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву зі спортивної гімнастики №1 збирає в своїх стінах гостей з різних куточків України. Цього року на турнір приїхали команди з Києва, Львова, Хмельницького, Тернополя, Коломиї , Кишинева та, звичайно, беруть участь господарі змагань. Всього у турнірі беруть участь 87 учасників.

В перший день турніру відбулося урочисте відкриття за участі представників міської та обласної влади, заслужених тренерів та спортсменів. Так, юних гімнастів гостинно зустрічали солодким тортом, а  зірка спортивної гімнастики Дарія Згоба, яка також була серед запрошених, мала честь підняти державний прапор України.

Після урочистостей гімнасти приступили до розминки. На цьому турнірі вони змагаються за програмою майстрів спорту, кандидатів в майстри і до третього дорослого розряду. У змаганнях беруть участь діти 1995-2001р.р.н..

«З одного боку здається, що це дитячі змагання, але з іншого – тут уже гартується гімнастична юність, тут вже проглядаються гімнасти, які будуть далі продовжувати свою спортивну кар’єру», - зазначила директор СДЮШОР №1 Людмила Голіневич.

Протягом турніру юнаки змагатимуться на 6 приладах, а дівчата показуватимуть себе на 4 приладах і в багатоборстві. За підсумками двох днів будуть визначатися переможці.

 «Були певні труднощі під час організації цих змагань, тому що матеріально-технічна база бажає покращення, гімнастичний прилад, який має бути на змаганнях, у нас практично вийшов з технічної забезпеченості. Завдяки старання управління освіти ми змогли налагодити, підготувати прилад для проведення  турніру. На майбутнє хотілося б побажати, щоб і міська влада, і управляння освіти більше опікувалися забезпеченням матеріально-технічної бази школи. Тому що сучасна гімнастика потребує сучасних приладів», - додала Людмила Голіневич.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.