- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Зірки Прикарпаття – етап підготовки до всеукраїнських змагань

17 Квітня 2010 (20:04)

Протягом двох днів у гімнастичному залі СДЮШОР №1 змагалися юні спортсмени різних областей України в межах Традиційного міжнародного турніру «Зірки Прикарпаття». 87 гімнастів демонстрували свою майстерність, професіоналізм та артистизм на різних приладах. Кожен прагнув здобути перемогу. Першими завершили змагання хлопці, оскільки їх було небагато. Так, майже усі перші місця були за івано-франківцями.

Першими серед хлопців стали:  івано-франківці Тарас Нога (майстер спорту), Артур Захарчук (кандидат в майстри спорту), Остап Литвин (1-й розряд), Микола Присяжнюк (2-й розряд), мешканець Коломиї Олександр Вівчарик (3-й розряд).

Оскільки дівчат було значно більше, то і змагання тривали значно довше. Так, після виснажливих вправ перші місця вибороли: івано-франківчанка Карина Гумарова (1-й юнацький розряд), тернопільчанки Тетяна Філяко (3-й дорослий розряд) та Карина Метельницька (2-й дорослий розряд з довільної програми), Софія Микицей (2-й розряд з обов’язкової програми), киянка Діана Коваленко (1-й дорослий розряд), спортсменка з Тернополя Ірина Сагайдак (1-й дорослий розряд з обов’язкової програми), івано-франківська гімнастка Ірина Яневич (КМС) та львів’янка Олена Шуліга (МС).

Переможців нагородили грамотами, медалями та пам’ятними призами.

По завершенню змагань ми поцікавилися у головної судді Людмили Голіневич про рівень нинішніх гімнасток  на цьому турнірі.

- Діти готувалися, але рівень змагань, я вважаю, низький, тому що нема хорошого змагального календаря, щоби діти хоча би час від часу виступали на великих змаганнях. Тому відчувається нервозність, відчувається нестача психологічної, технічної підготовки. Діти готові в тренувальному процесі, а от на змаганнях йдуть зриви. Для того, щоб діти показували ті результати, на які вони готові, треба бути в змагальному режимі. Після цього, звичайно, треба відновлюватися, треба час на реабілітацію, кошти на фармакологію, адже зараз весна, авітаміноз, діти ослаблені самі собою, а ще йдуть фізичні навантаження. А це відображається на результатах.

«Зірки Прикарпаття» стали одним з етапів підготовки до Всеукраїнських змагань «Олімпійські надії», які будуть проходити знову ж таки на базі Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву зі спортивної гімнастики 10-14 травня.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.