- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В Коломиї змагалися пауерліфтери-юніори

26 Квітня 2010 (11:17)

Минулого тижня в Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів IPF. Для багатьох юніорів ці змагання стали відбірковими для участі в чемпіонаті світу серед юніорів.

На помості коломийського спортивного комплексу «Локомотив» спортсмени встановили декілька юніорських рекордів України. Були спроби встановлення вищих світових досягнень.

Серед багатьох спортсменів було лише кілька прикарпатців — усі з Коломиї. Назар Лубів став дев’ятим у категорії до 82,5 кг. Володимир Павлюк став тут же 13-м. Петро Бортей був п’ятим у категорії до 110 кг. А найвищим досягненням наших краян стало четверте місце Богдана Федорука у категорії понад 125 кг.

Чемпіонка світу в тязі 2009 року Тетяна Варламова з Кіровограду, яка виступала в категорії понад 90 кг, була близька до встановлення юніорського світового рекорду в тязі — 253 кг. З вагою вона впоралась, але через технічні помилки судді одноголосно вирішили підхід не зараховувати.

Рекордсмен світу серед юнаків та юніорів Вадим Довганюк з Хмельницької області (категорія до 110 кг) встановив у другій спробі юніорський національний рекорд в жимі — 287,5 кг. Цей результат також перевищує рекорд світу серед юніорів на 11 кг! В третій спробі Вадим намагався вижати заповітні 300 кг (дійсний рекорд світу у віковій категорії Оpen у ваговій категорії до 110 кг наразі — 290 кг). Талановитому юніору не вистачило зовсім трохи, аби підкорити трьохсоткілограмову штангу.

Відзначимо також встановлення рекордів України серед юніорів Максимом Масюком з Харкова (до 67,5 кг) в жимі лежачи — 190,5 кг і Володимиром Тихоступом з Білої Церкви (до 75 кг) в присіданні — 310,5 кг.

Абсолютними чемпіонами України 2010 года серед юніорів стали Інна Трофименкова з Чернівців та Вадим Довганюк.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.