- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Степан Мазур заявився на ралі "Буковина-2010" + календар сезону

10 Травня 2010 (20:03)

Прикарпатський ралійний гонщик Степан Мазур подав заявку на участь у першому етапі чемпіонату України з авторалі, який відбудеться 15-16 травня у Чернівцях. Таким чином франківчанин стартуватиме у своєму п’ятому сезоні у ралійній кар’єрі, тим самим спростувавши усі чутки відносно завершення своїх активних виступів. Наразі Мазур завершує останні приготування перед стартом першого етапу, відтак має серйозний намір проїхати повний сезон.

 

 

 

"В мене є величезне бажання пройти увесь чемпіонат, по-перше, з нормальною технічною підтримкою, по-друге, з хорошим тренером", - зазначає прикарпатський гонщик. Власне, з останнім у Степана Мазура все гаразд, адже нещодавно він вдався до послуг свого більш досвідченого колеги, триразового чемпіона Росії Олександра Потапова. Це був вже другий візит іменитого ралійного наставника, перший, мав місце минулого року. За словами Мазура тренерські настанови Потапова перевернули його бачення самого ралі. 


Останні декілька сезоні Степан Мазур і справді суттєво додав у результатах. У сезоні-2008 він посів сенсаційне для багатьох четверте місце у абсолютному заліку пілотів (20 очок), а у минулому чемпіонату, за шаленої конкуренції, завершив чемпіонат шостим. Очевидно, що цього року наш пілот спробує принаймні повторити цей результат, а можливо і здобути свою дебютну перемогу у кар’єрі? 

Календар чемпіонату України з ралі-2010:
1 етап. 15-16.05 Ралі "Буковина-2010" (Чернівці)
2 етап. 05-06.06 Ралі "Чумацький шлях" (Херсон)
3 етап. 26-27.06 Ралі "Маріуполь" 
4 етап. 24-25.07 Ралі "Акерман" (Білгород-Дністровський)
5 етап. 14-15.08 "Александров ралі" (Черкаси)
6 етап. 11-12.09. "Прайм Ялта Ралі" (Ялта)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.