- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Автослалом у Станіславові

11 Травня 2010 (10:22)

Другий етап чемпіонату України з автомобільного слалому «Станіславська весна» відбувся 9 травня у нашому місті. Вже дванадцятий рік поспіль на північному бульварі традиційно змагалися кращі автомобілісти з Вінниці, Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Києва, Львова та, звичайно, Станіславова – всього 17 учасників.

Глядачі вже вкотре прийшли подивитися на визнаних майстрів автомобільного слалому, серед який івано-франківці  Ілля Нехай, Ігор Фальчук, вінничани Сергій Остапенко та Сергій Трефілов, киянка Олена Бабич.

Порівняно недавно долучилася до автомобілістів Надія Самохвалова, переможниця змагань «Франківчанка-2010». Молода автолюбителька, студентка п’ятого курсу вже сьогодні не уявляє свого життя без своєї зеленої автівки і такого роду змагань.

«Коли стоїш на старті, коли бачиш червоний світлофор і ось-ось натиснеш на педаль газу, то настільки сильно починає прибувати адреналін, що вже про щось інше, окрім швидкого та точного виконання, не можеш думати. Цей вид спорту приносить мені задоволення, масу позитивних емоцій, відчуттів, дарує нові знайомства та враження», - поділилася з нами після фінішу Надія Самохвалова.

Поки судді визначали переможців за сумою двох найкращих результатів, екстремали з Івано-Франківська та Хмельницького влаштували традиційно видовищне шоу. Спочатку Ігор Фальчук виконував ту саму схему, що була запропонована на змаганнях, єдиним винятком було те, що замість пластикових фішок стояли живі люди, ті самі спортсмени. За цим дійством усі спостерігали із завмиранням серця. Не поступалися екстремальністю спортсмени з Хмельницького, які також вразили своїм показовим виступом. http://www.youtube.com/watch?v=C9FUlY2dcP4  http://www.youtube.com/watch?v=EgSGbc54fto

Традиційно завершальним етапом стало нагородження переможців.

 

Чоловіки. Задній привід

1. Капітула Михайло (Хмельницький)

2. Остапенко Сергій (Вінниця)

3. Онофрійчук Олександр (Віннниця)

 

Чоловіки. Передній привід

1. Фальчук Ігор (Івано-Франківськ)

2. Нехай Ілля (Івано-Франківськ)

3. Трефілов Сергій (Вінниця)

 

Жінки. Передній привід

1. Бабич Олена (Київ)

2. Федик Наталя (Івано-Франківськ)

3. Самохвалова Надія (Івано-Франківськ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.