- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Пауерліфтери виступили у Швеції на відмінно

12 Травня 2010 (16:40)

Днями завершився чемпіонат Європи з пауерліфтингу. Турнір проходив у Швеції та зібрав найсильніших спортсменів Старого Світу.

Україна виставила команду в складі дев’ятьох спортсменів. Троє з них представляли Прикарпаття. І разом вони "підняли" аж сім медалей.

Як розповів коломийський тренер Василь Оробець, медалі на чемпіонаті поділяються на так звані "малі" та "великі". Перші з них спортсмени виборюють у кожній окремій вправі. А великі медалі їм дістаються за результатами усіх трьох виконаних вправ.

Отже, іванофранківчанка Анастасія Дерев’янко виступала у категорії 48 кг та взяла "бронзу" в присіданні, була четвертою в жимі лежачи, та виборола "золото" в становій тязі. Щодо "великої" медалі, то в сумі триборства наша краянка отримала "срібло".

Славнозвісна коломиянка Інна Оробець привезла додому одразу чотири медалі у вагової категорії понад 90 кг. У присіданні, жимі лежачи та становій тязі вона взяла "срібло". Відповідно відзнаку такого ж ґатунку вона взяла у сумі триборства.

Ще одна представниця Коломиї Ірина Бабурова в категорії 48 кг у сумі триборства стала п’ятою. "Попри те, що Ірина медалей не здобула, вона виконала норматив майстра спорту міжнародного класу, — каже Василь Оробець. — Крім того, у сумі триборства вона показала  вагу 387,5 кг, і покращила свою суму на сім кг".

Загалом тренер вважає виступ наших спортсменок відмінним. Наразі Інна Оробець розпочинає підготовку до чемпіонату світу, який має відбутися у жовтні в ПАР.

Результати наших спортсменок*:

Анастасія Дерев’янко (Івано-Франківськ, тренери В. Богачевський, М. Чабан) — 157, 5(3) + 90(4) + 165(1) = 412,5(2)

Ірина Бабурова (Коломия, тренери В. Оробець, І. Оробець, В. Тимків) — 152,5(4) + 80(6) + 155(4) = 387,5(5)

Інна Оробець (Коломия, тренери В. Оробець, В. Тимків) — 260(2) + 177,5(2) + 215(2) = 652,5(2)

* піднята вага у присіданні (місце) + жимі лежачи (місце) + тязі (місце) = сума триборства (місце)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.