- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анастасія Дерев’янко — срібний призер чемпіонату світу!

07 Листопада 2013 (09:03)

У ці дні в норвезькому місті Ставангері відбувається чемпіонат світу з пауерліфтингу. Вчора у ваговій категорії до 52 кг срібну медаль виборола іванофранківчанка Анастасія Дерев’янко. Про виступ спортсменки кореспонденту sport.if.ua розповів її тренер Віталій Богачевський.

У присіданні наша спортсменка, майстер спорту міжнародного класу, показала результат 185 кг. У найкращій спробі в жимі лежачи Анастасія пожала 112,5 кг і зайняла третє місце. У становій тязі іванофранківчанка подужала 185 кг і теж стала третьою у вправі. Результат у сумі трирства — 482,5 кг.

«По ходу боротьби Анастасія йшла четвертою, — розповідає Віталій Богачевський. — Але виступ у становій тязі виявився вирішальним, і дозволив їй у сумі триборства посісти друге місце. Перемогла у цій вазі спортсменка з Росії, вона виграла з величезним відривом у 40 кг і встановила два рекорди світу».

Цього року Анастасія Дерев’янко стала п’ятою на Всесвітніх іграх, а на чемпіонанатах світу вона поступово покращує свої результати. Минулого року на світовому пауерліфтерському форумі в Пуерто-Ріко вона посіла третє місце, а цього року піднялася на другу сходинку. Спортивний портал sport.if.ua вітає нашу спортсменку та її тренера із цим успіхом!

Завтра на чемпіонаті світу виступить ще одна представниця Прикарпаття заслужений майстер спорту України коломиянка Інна Оробець. Вона побореться за нагороди у вазі понад 84 кг.

 
Коментарі
7. 11 .2013 (17:17) Paramon
ТЛУМАЧ вітає Настю.Ми тебе ждем у гості.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.