- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Степан Мазур сходить з дистанції ралі "Буковина-2010"

16 Травня 2010 (10:18)
Прикарпатський гонщик Степан Мазур не зміг завершити дистанцію ралі "Буковина-2010" - першого етапу чемпіонату України з авторалі, який цими вихідними, 15-16 травня, проходить вулицями Чернівців та гірських районах області. Мазур змагався у класі повнопривідних екіпажів, який зібрав одразу 17 учасників. Проте скласти гідну конкуренцію суперникам франківчанину завадили технічні проблеми.

Загалом перший день ралі "Буковина", який стартував 15 травня в самих Чернівцях, підніс уболівальникам ряд сюрпризів - як приємних, так і не дуже. До останніх можна було віднести півторагодинну затримку старту першого спецділянки, а також скасування двох "глядацьких" асфальтових допів, які повинні були пройти в межах міста з 20:00 до 22:00. Втім, останнє рішення було продиктоване міркуваннями безпеки - злива, що пройшла над містом, перетворила бруківку у найнебезпечніше покриття, яке за своїми зчіпними якостями йшло у порівняння з льодом. Таким чином рішення скасувати міську частину ралі, зрозуміло, засмутило вболівальників, але було абсолютно виправданим з точки зору безпеки змагання. 

Ті ж три спецділянки, які пройшли в бойовому режимі, подарували досить гостру боротьбу одразу серед трьох повнопривідних екіпажів Юрія Шаповалова, Юрія Кочмара і Валерія Горбаня. Втім поза конкуренцією був діючий чемпіон України Олександр Салюк-молодший, який і визначав для суперників часові орієнтири на трьох спецділянках. А ось прикарпатський гонщик Степан Мазур, який на стартовому етапі сезону виступав з старим-новим штурманом Миколою Ільницьким, з яким ганявся декілька етапів у минулому сезоні, після двох спецділянок закріпився у десятці кращих, обидва рази показавши 9-й поточний результат. Щоправда відставання Мазура від лідера складало небагато-немало 30-35 секунд. Проте на четвертій спецділянці у Степана виникли проблеми з двигуном і франківчанин змушений був достроково завершити виступ. 

Сьогодні, 16 травня, учасники змагатимуться на гірській трасі у Путильському та Вижницькому районах Чернівецької області, а окрасою дня (а можливо і усього нинішнього чемпіонату), стануть змагання на перевалі Шурдін. На думку учасників саме тут буде вирішуватися доля призових місць на Буковині. Тому гонщикам необхідно буде показати на цій популярній ділянці свої максимальні можливості. До слова минулого року Степан Мазур долаючи саме цю підступну ділянку ралі "Буковина-2009" потрапив у аварію досить серйозну аварію. 

Варто додати, що другим етапом чемпіонату-2010 стане ралі "Чумацький Шлях", яке пройде 5-6 червня у Херсоні.
 
Коментарі
17. 5 .2010 (17:39) Varggoth
інформацію потрібно перевіряти перед публікацією: по перше на фото не мазур та не його авто, по друге в 9 році в чернівцях він "кришу" не ловив, по трете з Миколою Ільницьким їхав уперше, і по четверте 30-35 секунд в раллі післа 3 СД досить таки великий розрив
17. 5 .2010 (22:16) Коля Волков
Чого ж ви так, шановний? Інформацію ми перевіряємо. На фото дійсно не Мазур, а Тушканова на колишній машині Мазура. Але це на зміст матеріалу не впливає. Я дві доби від початку до фінішу був на цьому етапі (фото і коментарі з перших уст чекайте пізніше). Мазур з Ільницьким вже були разом на минулорічному етапі в Одесі. Про 30-35 секунд написано правильно - "немало-небагато".
18. 5 .2010 (16:49) Varggoth
так чого ви в статті витерли фото??? спочатку були фото червоного ево 6 поклоління? цікаво, жаль прінтскрін не зробив на етапі чого, ні в чемпіонаті ні в кубку вони не їхали, вони їхали 15- 16,08,09 ІII - й ЕТАП НАЦІОНАЛЬНОЇ ГОНОЧНОЇ СЕРІЇ З МІНІРАЛІ "Кубок Лиманов " ,де зійшли на 5 спец ділянці
18. 5 .2010 (22:31) Редактор
Фотографії, що додаються до матеріалів є ТЕМАТИЧНИМИ для того щоб не перезавантажувати надмірною кількістю тексту. Самі фотографії не є завжди світлинами зі змагань. Щодо ситуації зі штурманом, то це вже надмірне прискіпування і сам факт того, що Мазур їхав з Ільницьким мав місце і Ви навели навіть точну дату і місце, то для чого подальші суперечки. А за уточнення ми вдячні. До слова, запрошуємо до співпраці, зокрема дл ведення тематичного БЛОГу на тему автоспорту.
18. 5 .2010 (17:16) Коля Волков
Так ми і написали "старий-новий" штурман. 2009 рік - це минулий сезон, що ще? Дійсно, їхали не кілька етапів, а один. Досі в Івано-Франківській області участь Степана Мазура у ЗМІ так широко ніхто не висвітлював. Хіба не це головне, що нині сотні прикарпатців можуть дізнаватися про нього з перших уст? Помилка дійсно була. Але невже вам так принципово придертися до одного слова???

19. 5 .2010 (11:15) Гість
Коля, «Досі в Івано-Франківській області участь Степана Мазура у ЗМІ так широко ніхто не висвітлював. Хіба не це головне» Це не головне. Головне як це висвітлюється. Якщо це робити як попало, головне щоб вліпити гарну картинку і написати що не будь, то краще нічого не писати. А потім починається «Але невже вам так принципово придертися до одного слова???». …… Так принципово, тебе поставили на місце. Цілком підтримую Varggoth.
19. 5 .2010 (12:24) Коля Волков
Якщо вже перейшли на особистості, то ніхто нікуди мене не ставив, бо цей матеріал писав не я. А щодо решти, то не помиляєься тільки той, хто нічого не робить.
19. 5 .2010 (11:31) Редактор
Відповім і Вам те, що написав користувачу Varggoth. Уся дискусія точиться навколо неточності, що "Кубок Лиманів" не є етапом чемпіонату України. На фотосвітлинах, які були у матеріалі були ТЕМАТИЧНІ зображення, а не фото з етапу ,який описаний. Такий варіант кращий, ніж ставити картинку Себастяна Льоба чи Арі Ватаненна до франківських новин. Тому ніхто нікого на місце не ставив і ставтеся з повагою до репортерів, які оперативно і достатньо якісно висвітлюють події. ВИ вважаєте, що матеріал що йде вгорі це "що-небудь"?

19. 5 .2010 (11:45) Гість
Я читав цю статтю коли на ній красувалась чудова червона машинка, і що "Кубок Лиманів" я в курсі і про штурмана, просто тоді я стримався і не став нічого писати, а сьогодні прочитав коментар Varggoth і зробив певний висновок.
20. 5 .2010 (10:12) Мазур
Який висновок? Про що це? Люди стараються, пишуть про ралі, висвітлюють етапи, вдаються у подробиці (а не так як де-хто дава речення і все...), нехай навіть з певними неточностями, але ж ПИШУТЬ! Чого ви прискіпуєтесь до фото? Зі знимками зараз і справді таки напряг. А використали у митеріалі справді тематичні фото. Подякуйте краще, що не дали фото Льоба чи Сальберга :) А взагалі, класно що є такий ресурс про прикарпатський спорт!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.