- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Калуські «соколята» і результати поліпшили, і розряди здобули

15 Травня 2014 (00:06)

З нагоди великодніх і травневих свят нещодавно в басейні «Посейдон» Калуської ДЮСШ «Сокіл» відбувся відкритий обласний турнір з плавання серед хлопців і дівчат 2003-2007 років народження. Позмагатися з калушанами приїхали вихованці спортивних шкіл з Івано-Франківська, Долини та Рогатина. Запливи проводилися у п’яти вікових групах взяли, у яких взяли участь 120 юних спортсменів.

Першими на старт вийшли наймолодші учасники змагань – хлопчики і дівчата 2006-2007 років народження, які долали дистанцію 25 м вільним стилем. Перемогу серед хлопчиків святкував вихованець «Сокола» Станіслав Ільчук (ЗОШ №6), а друге місце посів Віталій Лаврик (ЗОШ №7). Кращими серед дівчат були учасниці з обласного центру, Долини та Рогатина.

Змагальники 2005 року народження виборювали медалі на дистанції 50 м різними стилями плавання. Серед дівчат найшвидше проплила 50-метрову дистанцію калушанка Яна Долаврук (СЗОШ №2), серед хлопчиків на цій дистанції переміг Назар Кузів (ЗОШ №11), а другим був Денис Барна (СЗОШ №2). З-поміж хлопців у плаванні вільним стилем перемогу здобув калушанин Олександр Сорока (ЗОШ №5), а в плаванні батерфляєм першим фінішував Олександр Боднар (ЗОШ №7).

Серед плавців 2004 року народження на дистанції 100 м комплексним плаванням переміг калушанин Володя Долошицький (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей). Серед дівчат на цій дистанції друге місце посіла Настя Габльовська (ЗОШ №11), а третьою була Соломія Кокшарова (ЗОШ №4).

Справжня боротьба розгорнулася серед плавців 2003 року народження, які змагалися за медалі на дистанції 100м у різних стилях плавання. На стометрівці вільним стилем серед дівчат впевнено перемогла Ірина Юречко (СЗОШ №2), а Настя Артьомкіна (ЗОШ №11) посіла третє місце. Серед хлопців у цій дистанції другим був Андрій Семченко (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №10-ліцей). У плаванні брасом вихованець нашої школи Артур Федоришин (СЗОШ №2) переміг суперника з Долини, випередивши його на 15 сотих секунди. В плаванні на спині впевнену перемогу здобула Настя Розпопова (ЗОШ №3), а серед хлопців третє місце виборов Юрій Височан (ЗОШ №6).

Варто сказати, що на цих змаганнях більшість вихованців ДЮСШ «Сокіл» поліпшили свої результати й здобули нові спортивні розряди. Всі переможці та призери обласного турніру були нагороджені медалями та грамотами від його спонсорів.

Віра Федоровська, заступник директора ДЮСШ «Сокіл».

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.