- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ХК “Легіон” (Калуш) закінчив збір в Херсонській області

02 Липня 2020 (16:31)

Вихованці Івано-Франківської ОДЮСШ- команда “Легіон” з міста Калуш прибула з першого в цьому році тренувально-відновлювального збору, який проходив в Залізному Порті , Херсонської області. Прес-служба ФХУ поспілкувалась зі старшим тренером команди- Альбертом Шафіковим.

-Пане Альберте, як був організований цей збір?

-Дякуючи керівництву нашої обласної ДЮСШ і, безпосередньо, Мирославу Карабіну, наші діти отримали чудову нагоду відпочити на морі, провести цей, вкрай важливий для всіх нас збір, під час якого я мав можливість оцінити  фізичний стан своїх гравців, їх фінкціональний рівень та й, взагалі, дати певні навантаження, від яких вихованці нашої команди, будемо відверті, відвикли під час карантину.

-Як проходив ваш кемп?

-Ми мешкали в чудовому готелі “Таїті”, хлопці, завдяки турботі наших спонсорів, мали покращенне, різноманітне  харчування та відмінні умови перебування. А, взагалі:  тепле море, яскраве сонце, пляж- що ще може бути краще для дітей. Ця декада промайнула, як один день. Але, звичайно, основний наголос робився на відновленні фізичної форми – наші підлеглі не байдикували, а плідно працювали, усвідомлюючи, що сезон 2020-21 років для них вже розпочався. І цей виїзд на Херсонщину- це перша цеглинка в фундамент їх майбутніх кондицій на цілий рік.

-Які основні завдання Ви поставили собі на меті під час цього збору?

-Перше, як я вже говорив, мені треба було отримати об’єктивну інформацію щодо стану моїх гравців, а, по-друге, ми взяли з собою двох хлопців, яких потенційно розглядаємо, як підсилення команди в наступному сезоні ( з етичних міркувань, я поки що не буду називати їх прізвища) і для всіх нас було важливо відчути- наскільки швидко і органічно ці юнаки зможуть адаптуватися до нового колективу, до мікроклімату “Легіону”, до виконання завдань і вимог, які ставить  тренер-педагог. Хочу відмітити, що я задоволений ставленням хлопців до справи, їх відповідальністю і вмінням розуміти основні тренерські вимоги.

-Які подальші плани Вашого колективу? Чи є інформація щодо появи льоду на ковзанці в Калуші?

-Станом на сьогодні наша домашня арена знаходиться в процесі косметичного ремонту. Вирівнюється бетонна основа, ремонтуються і підфарбовуються борти, проводяться додаткові роботи для більш якісної картинки з точку зору вболівальників. Роботи не припиняються і ми, з нашими колегами розраховуємо на відновлення функіонування арени до 1 серпня. Це-крайній термін, можливо, нам вдастся запуститися трохи раніше. Як Ви розумієте- ми, тільки “за”. До речі, не думаю, що це буде великою таємницею, але ще ряд колективів з центральної та західної України очікують на появу льоду в Калуші і планують провести перші збори саме на нашій ковзанці. Ми, звичайно, будемо дуже раді.

-Чи є бачення і попередні завдання на наступний сезон?

-Ми з моїм колегою- Куць Андрієм Петровичем та нашою невеликою, але, дружною, калушською хокейною родиною, з нетерпінням чекаємо на початок нового сезону. Хлопці готові тренуватися день і ніч, хлопці рвуться в бій- я, відверто щасливий бачити такий настрій і піднесення у своїх хокеїстів, які для мене, вже, мабуть, як рідні діти. Особливо, всі згадують кінець минулого сезоену, коли наш “Легіон” вийшов на пік форми, здобувши чотири перемоги поспіль і здавалося, що вже ніщо не зможе зупинита переможну ходу нашої команди. Але, те, що не зміг зробити суперник, зробила  пандемія COVID-19, сплутавши всі наші плани і збивши наш колектив, як то кажуть, на зльоті. Ми прагнемо довести, що вдала кінцівка минулого сезону була не випадковою і в цьому році Калуш ще більш звучно заявить про себе в чемпіонаті України і в міжнародних турнірах, які маємо в своєму запасі на цей рік. Ми всі чекаємо на повернення нашої улюбленої гри, а за хлопцями, вже повірте мені, не станеться.

ІФ ОДЮСШ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.