- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Бринзак – про біатлонний стадіон у Буковелі: "Уже взимку проведемо всеукраїнські змагання"

21 Серпня 2020 (13:25)

До України з робочим візитом прибув рейс-директор Кубка світу IBU Борут Нунар, який оцінив стан біатлонного спортивного біатлонного комплексу в Буковелі. Про враження словенського фахівця від стадіону та найближчі перспективи Буковеля як господаря змагань різного рівня, розповів президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак.

За словами Бринзака, Борут Нунар вніс свої зауваження стосовно розміщення інфраструктурних об'єктів, аби стадіон був зручнішим для вболівальників та представників ЗМІ.

"Рейс-директор уважно подивився саму трасу на предмет її рельєфу, процентного співвідношення підйомів, перепадів висот - загалом, усіх нюансів, які дозволять нам в майбутньому претендувати на проведення змагань найвищого рівня", – прокоментував візит словенця Бринзак в інтерв'ю сайту biathlon.com.ua.

Президент Федерації також розповів про перебіг робіт та стан готовності біатлонного комплексу в Буковелі.

"Ми вже підготували 4-кілометрове коло, але зараз ще потрібно на половині цієї дистанції провести всі комунікації, насамперед, прокласти труби, кабелі, підключити спеціальні блоки систем осніжнення. Ми плануємо, що буде спеціальне озеро, звідки буде подаватися вода для снігових гармат на всьому протязі траси – щоб це була повністю автономна система, яка не залежить від гірськолижного комплексу, розташованого поруч.

Загалом, роботи багато, але основну частину ми вже зробили. Є готова траса, стрільбище, залишилося підвести комунікації, покласти асфальт, щоб можна було проводити роботу на лижоролерах. Для зручності спортсменів плануємо також побудувати спорт-готель, щоб це було максимально близько до стадіону. Налаштовуємося тільки на сертифікат категорії А. Тому використовуємо всі можливі нові технології, щоб підготувати комплекс дуже хорошого рівня.

Насамкінець, Володимир Бринзак назвав, чим корисний буде стадіон уже найближчим часом та анонсував проведення змагань на новому біатлонному об'єкті.

"По-перше, збори між триместрами, які ми раніше проводили в Європі, тепер можна буде організувати вдома – аби спортсмени більше часу протягом року могли проводити з сім'ями. Це зменшить емоційне та психологічне навантаження. По-друге, вже цієї зими зможемо провести всеукраїнські змагання. А можливо, – й організувати якісь міжнародні старти, на кшталт юніорських змагань або стартів Кубка IBU, якщо в раніше запланованих місцях їх неможливо буде провести через карантинні обмеження або погодні умови".

Що відомо:

У 2019 році розпочалося будівництво нового сучасного комплексу для підготовки спортсменів та проведення змагань з біатлону на території карпатського курорту Буковель (село Поляниця).

Фінансування робіт над об'єктом здійснюється за бюджетні кошти. Планується три черги будівництва.

Суспільне Медіа

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.