- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ЧУ з біатлону. Результати спринтерських гонок

22 Грудня 2020 (10:48)

Прекрасною морозною погодою (-9 С) зустрів новий біатлонний комплекс у Буковелі спортсменів, що заявилися для участі в Чемпіонаті України. У стартовому протоколі чоловічої спринтерської гонки значилася 51 особа, тому конкуренція за перші нагороди чемпіонату обіцяла бути досить гострою.

Першим на старт вийшов член основної команди Тарас Лесюк. Біатлоніст близько двох тижнів не мав можливості потримати гвинтівку в руках і попрактикуватися у стрільбі, проте, ніяких проблем на стрільбищі в стрільбі лежачи не мав і лише останній постріл в стійці послав повз ціль.

Розвіємо сумніви вболівальників щодо нібито паперових мішеней на новому стадіоні - функціонують електронні стрілецькі установки. Відносно рову на стрільбищі, що викликав здивування всіх, хто бачив фотографії з біатлонної арени, не будемо робити поспішних висновків і дочекаємося роз’яснень відповідальних осіб - наш кореспондент в Буковелі намагатиметься прояснити це питання.

Основна боротьба за місце на вершині подіуму велася між спортсменами, які мали досвід виступу на етапах Кубка світу. І тут Артем Тищенко, відомий своїми стрілецькими якостями, опинився попереду Тараса Лесюка - саме за рахунок абсолютної точності на рубежах. Чоловіків розділили усього півтори секунди в підсумковому протоколі.

На третє місце п'єдесталу увірвався Денис Насико. Денис зміг показати хорошу швидкість на лижні, що дозволило 25-річному біатлоністу завоювати бронзу навіть при двох промахах - по одному в стрільбі лежачи і стоячи.

Євген Івченко після фінішу відзначив не дуже гарне ковзання на всій першій частині кола, друга ж частина таких нарікань у спортсмена не викликала. Треба сказати, що кола на стадіоні були "нарізані" трохи незвично - це пов'язано з тим, що сніг довелося настрілювати гарматами. Спортсмени бігли 6 кіл по 1,6 км. Але в цілому арена виглядала досить непогано. До мас-стартів організатори обіцяють підготувати другу частину біатлонного комплексу, щоб мати більші кола. (biathlon.com.ua)

Спринт. Чоловіки

1.  Артем Тищенко (0+0)  27:29,21

2.  Тарас Лесюк  (0+1)  +1,14

3.  Денис Насико  (1+1)  +30,50

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

Другим стартом в рамках Чемпіонату України з біатлону, який проходить на новому стадіоні в Буковелі, став жіночий спринт.

У порівнянні з чоловічою гонкою, піднявся вітерець. Хоча й морозно, але натурального снігу немає. Для проведення змагань сніговий покрив забезпечували гарматами - готували трасу всю ніч. Стан кола досить непоганий, а ось стрільбище має нерівності, особливо це помітно після десятої установки. Але все це можна пробачити для першого дня чемпіонату, який, в цілому, організований дуже добре.

Уболівальникам дозволили бути присутніми на змаганнях за умови дотримання масочного режиму і необхідної дистанції. Для них облаштували місце за спеціальним загородженням, яке знаходиться за тренерською біржою. Звідти добре видно стрільбище, а також стартовий і фінішний коридор. Понад два десятки уболівальників скористалися можливістю подивитися гонки чемпіонату країни наживо. Деякі навіть приїхали здалеку, з інших міст. Присутні також рідні спортсменів.

Ще до початку гонки уважні вболівальники угледіли в стартовому протоколі Яну Бондар, про завершення кар'єри якої повідомлялося раніше. Очікувати феєрії від спортсменки, яка не проходила повноцінну підготовку, навряд чи було можливо. І слабке місце Яни - стрільба - у підсумку дало про себе знати одним промахом в лежанні і трьома пострілами повз цілі в стійці. У фінішному протоколі Бондар виявилася лише 29-ю. Всього ж на старт вийшла 41 учасниця, наймолодша з них - 13-річна Вікторія Ясенич. Молода спортсменка фінішувала з 33-їм результатом.

Як і раніше у чоловіків, серед жінок також мали перевагу біатлоністки з досвідом виступу у "вищому дивізіоні", тобто на етапах Кубка світу. Ірина Петренко (до заміжжя - Варвинець), повернулася до змагань після народження дитини (з'явилася на світ на початку березня). Повернулася переможно! Завоювати золото Ірині не завадив навіть один неточний постріл на першому вогневому рубежі. Надія Бєлкіна поступилася Петренко пальмою першості, зробивши на один промах більше. При цьому всього секунда вирішила долю першого і другого призових місць. Єдиною учасницею з чистою стрільбою на п'єдесталі стала Оксана Москаленко, але маючи хід гірше, ніж у суперниць, задовольнилася третьої підсумкової позицією. (biathlon.com.ua)

Сьогодні учасники та учасниці спринтів вийдуть на старт гонки переслідування.

Спринт. Жінки

1.  Ірина Петренко  (1+0)  24:10,92

2.  Надія Бєлкіна  (2+0)  +1,22

3.  Оксана Москаленко  (0+0)  +14,14

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.