- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ЧУ з біатлону. Огляд гонок переслідування

23 Грудня 2020 (23:01)

Другий змагальний день Чемпіонату України з біатлону стартував чоловічою гонкою переслідування. Нарешті випав свіжий сніг, змішавшись зі штучним. Відзначимо, що в Буковелі сьогодні досить холодно, а ось боротьба за місця на подіумі видалася досить гарячою.

З першої четвірки учасників персьюта лише сьогоднішньому імениннику Артему Тищенку підкорилися всі мішені на першому вогневому рубежі. Але до другої стрільби лежачи його практично наздогнали Тарас Лесюк та Денис Насико,  які пробігли по штрафному колу.

Друга стрільба лежачи дозволила підібратися ближче до призової трійки хлопцям, які не були в ТОП-5 кращих в спринті. Лідери ж, Тищенко і Лесюк, дружно допустили по одній помилці.

До екватора гонки стало зрозуміло, що Артем Тищенко твердо має намір зробити собі подарунок на День народження у вигляді чергової медалі першості країни. І в той час, як переслідувачі по черзі помилялися на стрільбищі, 27-річний спортсмен неточних пострілів вже не допускав.

Тарас Лесюк в погоні за Тищенко допустив більше промахів, ніж міг би відіграти навіть зі своєю непоганою швидкістю пересування по дистанції. Але все ж не здав тієї позиції, з якої стартував. Як і в спринті, Тарасу довелося задовольнятися другим місцем.

Основна боротьба розігралася за бронзу. Віталій Труш, Андрій Доценко, Руслан Бригадир на тому чи іншому відрізку дистанції були претендентами на вакантне третє місце на подіумі. Але заключна стійка розставила всіх на свої місця. Переможцем в цій сутичці став Руслан Бригадир. Вчорашній же призер Денис Насико, відставши від товариша по команді на 7 секунд, сьогодні з четвертим підсумковим результатом.

Відзначимо також, що Степан Кінаш, якого любителі біатлону не побачили в стартових протоколах, в коментарі до онлайн-трансляції повідомив, що захворів на вітрянку. (biathlon.com.ua)

Гонка переслідування. Чоловіки

1.  Артем Тищенко  (0+1+0+0)  37:43,0

2.  Тарас Лесюк  (1+1+2+1)  +57,0

3.  Руслан Бригадир  (0+2+0+1)  +1:56,0

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

"Робота в парах" - так можна коротко охарактеризувати сьогоднішню жіночу гонку переслідування на Чемпіонаті України в  Буковелі.

У тандемі стартували і одночасно прийшли на перший вогневий рубіж власниці золота і срібла спринту Ірина Петренко і Надія Бєлкіна. Синхронно чисто відстрілявшись, Іра і Надя пішли далі на дистанцію.

Так само в унісон вийшла стрільба у найближчих переслідувачів: Оксани Москаленко і Христини Дмитренко, які дружно промахнулися по одному разу і разом вирушили на штрафні кола.

Не розсипався тандем Петренко-Бєлкіна і до другої стрільби лежачи, без шансів для інших підібратися ближче. Зайнявши першу установку, Надія першою ж вийшла з вогневого рубежу. Ірині також вдалося знов відстрілятися чисто, і спортсменки і далі йшли одна за одною буквально по п'ятах.

Друга тісна зв'язка в особі Дмитренко та Москаленко відзначилася спільними промахами, які розділили далі їх шлях в сьогоднішній гонці. Христина пішла на два кола штрафу, а Оксана - відразу на три.

Тим самим відродилася інтрига - принаймні в боротьбі за бронзову нагороду. І на третьому вогневому рубежі за право першою піти в погоню за парою лідерів билися Юлія Городна і Христина Дмитренко. Обом в результаті не вдалося закрити по одній мішені. Шанс повернути втрачені раніше позиції отримала призер спринтерської гонки Оксана Москаленко, але вона також вирушила на додаткові метри дистанції після одного неточного пострілу.

На заключний рубіж прийшла першою Надія Бєлкіна. Ірина Петренко в цей час ще тільки "вирулювала" в сторону стрільбища. І до того моменту, коли Надія завершила стрільбу, відстрілявшись точно і ритмічно, Петренко тільки починала закривати мішені. І, ймовірно, спостерігаючи краєм ока за бездоганним результатом суперниці, знаний стрілок Ірина припустилася помилки першим же пострілом. Решта чотири потрапили точно в ціль, один за одним, але мова про перемогу йти вже не могла.

Розв'язка, хто ж складе компанію Бєлкіній і Петренко на подіумі, принесла успіх більш старшій і досвідченій Христині Дмитренко, яка змогла "перестріляти" на другій стійці Юлію Городню. Обидві були точні, але Юлія допустила на промах більше, фінішувавши в підсумку четвертою. А Христина Дмитренко обміняла вчорашню "дерев'яну" медаль на вже справжню - бронзову.

У четвер змагання продовжаться гонками з масовим стартом. (biathlon.com.ua)

Гонка переслідування. Жінки

1.  Надія Бєлкіна  (0+0+1+0)  32:02, 0

2.  Ірина Петренко  (0+0+1+1)  +50,0

3.  Христина Дмитренко  (1+2+1+1)  +3:21,0

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.