- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Володимир Бринзак: У жіночу команду на Кубок світу довикликати нікого не будуть

24 Грудня 2020 (11:47)

Перші два змагальних дні на чемпіонаті України позаду. Попереду ще масові старти, а також естафетні гонки. У розмові із нашим кореспондентом президент федерації біатлону України Володимир Михайлович Бринзак підбив проміжні підсумки стартів у Буковелі.

-  Володимире Михайловичу, позаду два змагальні дні. Як ви оціните рівень готовності біатлонного комплексу до проведення змагань?

-  У тих умовах, що є, ми, разом із представниками гірськолижного курорту Буковель, намагаємось зробити все для того, щоб спортсмени могли якісно виступити на чемпіонаті України. Звичайно, тут ще незавершене будівництво біатлонного комплексу, але ми робимо все від себе залежне, щоб ці змагання були проведені ефективно.

-  Багато нарікань було на стрільбище. Спортсмени кажуть, що воно дуже нерівне, навіть до офіційних змагань стан вогневого рубежу був набагато кращим…

-   Звичайно, з цим існують проблеми. Підготовка стрільбища ведеться щодня вранці, за декілька годин до гонок, оскільки щоночі снігові пушки настрілюють штучний сніг, який приходиться рівномірно розподіляти та рівняти. З цим виникли певні нюанси. Важко зробити так, щоб стрільбище було досконалим. Звичайно, це не ідеально, але в тих умовах, які у нас зараз є, це максимум, що ми можемо зробити.

-  Юрай Санітра казав, що ті, хто найкраще проявлять себе на чемпіонаті України, матимуть змогу приєднатися до основної команди на Кубку світу в Обергофі. Якщо у чоловічій команді все зрозуміло, то чи є у вас розуміння, хто саме поїде на січневі етапи у дівчат?

-  Юрай Санітра говорив лише за чоловіків. В жіночу команду на Кубок світу довикликати нікого не будуть. Усі сім дівчат – Бех, Блашко, Джима, Меркушина, Підгрушна та сестри Семеренко тренуються зараз разом в Обертілліасі, у них квота заповнена максимально. А ось хлопців лише п’ятеро, тому є змога, щоб до основної команди приєдналися ще двоє спортсменів. Хто це буде, вже зараз зрозуміло - це Лесюк та Тищенко. Щодо дівчат, то вони поїдуть на кубок IBU. Якщо там себе гарно зарекомендують – будуть розглядатися варіанти із тим, щоб запросити їх в основну команду на Кубок світу. Після чемпіонату спортсмени поїдуть додому, а вже з другого січня розпочнуть підготовчий збір до січневих етапів. Лише безпосередньо перед змаганнями біатлоністи вирушать хто на Кубок світу, а хто на Кубок IBU.

-  Ще одне із питань, яке дуже турбує уболівальників - це питання безпеки відпочиваючих. Позаду стрільбища розташований підйомник… Ми розуміємо, що спортсмен навмисно не буде цілитися в людину на підйомнику, але мінімальний ризик існує… Як будуть вирішувати цю проблему?

-  Це вина підрядників. У даному випадку вони нас підвели. Ще 15 грудня мали змонтувати стіну, яка повністю перекриє зону видимості підйомника. Вони не встигли. Зараз, під час змагань, ніхто монтувати її не буде. Після їх закінчення, до Нового року, ця стінка має стояти. З цього не потрібно робити трагедії. Усі спортсмени – професіонали, і таких конфузів не було. Ніхто так високо не стріляє, і у людей навмисне не цілиться.

-  Як щодо тих, хто не зміг потрапити на міжнародні старти?

-  Це вже місцеві керівники будуть вирішувати те, де будуть тренуватися їхні регіональні представники. Якщо говорити про юніорську збірну, то за результатами чемпіонату України трьох кращих дівчат-юніорок ми відправимо на Кубок IBU, оскільки цього року збільшили квоту для спортсменів. Відповідно, зможуть стартувати не шість чоловік, а одразу вісім. Зрозуміло, що вони не будуть бігти всі гонки, але на коротких дистанціях точно змагатимуться, щоб отримати додатковий досвід перед юніорським чемпіонатом світу.

biathlon.com.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.