- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ЧУ з біатлону. Огляд мас-стартів

25 Грудня 2020 (11:26)

У четвер Чемпіонат України з біатлону, який вперше проходить на новому стадіоні в   Буковелі, продовжився мас-стартами. Першими довелося змагатися чоловікам. Як і обіцяли організатори, довжину кола, що в перших гонках становила 1,6 км, збільшили, підготувавши додатковий відрізок траси і забезпечивши більш цікавий рельєф учасникам.

Візуально здавалося, що лижі у хлопців працювали краще, ніж в спринті. А ось лідери гонки залишилися незмінними - Артем Тищенко та Тарас Лесюк третій старт поспіль вели всіх за собою. Вже після першої стрільби, відстрілявшись чисто, Артем і Тарас відірвалися трохи від інших. Компанію їм склав Сергій Телень, який також не допустив помилок на першому рубежі. Руслану Бригадиру трохи не пощастило - біатлоніст впав безпосередньо на стрільбищі, перебуваючи вже біля свого килимка.

Друга стрільба лежачи нічого кардинально не змінила в списку претендентів на високі місця. Тищенко, Лесюк і Телень були знову точні, що не давало можливості суперникам підібратися ближче. На виході з рубежу Артема і Тараса які "стали нерозлучними" :) розділяла секунда часу. Сергій же, також з нулем в графі промахів, відстав на 5 секунд. Найближчими переслідувачами вищезазначених спортсменів на екваторі мас-старту стали Денис Насико, Віталій Труш і Андрій Доценко.

Третій рубіж приніс низку промахів і зміну проміжного лідера. Тарас Лесюк, який допустив одну помилку, отримав істотну перевагу, на 20 секунд випереджаючи Артема Тищенко та Сергія Теленя, яким не скорилися відразу по дві мішені. Андрій Доценко і Денис Насико, як і раніше, мали шанси на призові місця.

Заключна стрільба, здавалося б, не залишала місця для інтриги, зберігаючи в призах трійку, що лідирувала всю гонку. Але, як відзначали пізніше хлопці, сьогодні багатьом біглося важче. І одним з "постраждалих" від цього став Тарас Лесюк. Вийшовши другим зі стрільбища, на фініш срібний призер двох попередніх гонок прийшов лише четвертим - на середині останнього кола Тарас просто "став". Цим скористався Андрій Доценко, вирвавши у фінішному спурті срібло у Сергія Теленя. Доценко, як і Тищенко, четвертий рубіж пройшов на "0".

Артем Тищенко став абсолютним тріумфатором чемпіонату України з біатлону. Три гонки - три золота. Вітаємо, Артем!

biathlon.com.ua

Мас-старт. Чоловіки

1.  Артем Тищенко  (0+0+2+0)  38:21,2

2.  Андрій Доценко  (1+0+1+0)  +13,3

3.  Сергій Телень  (0+0+2+1)  +13,7

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

Жінкам на чемпіонаті України з біатлону знову менше пощастило з погодою, ніж чоловікам. Перед жіночим мас-стартом піднявся сильний вітер, коли вносив раз у раз корективи в проміжний протокол.

В старт-листі гонки з масовим стартом першим номером значилася Ірина Петренко, але власниця двох нагород першості країни в Буковелі на старт не вийшла.

З самого початку гонки лідерство захопила Анна Кривонос, яка чисто пройшла перший вогневий рубіж, в попередніх стартах їй не вдалося забігти на подіум. Христина Дмитренко також закрила всі мішені. А ось переможниця персьюта Надія Бєлкіна ускладнила собі завдання "з порогу", пославши два постріли повз цілі.

Анна Кривонос прийшла першою і на другу стрільбу лежачи. Промахнувшись двічі, спортсменка не поступилася лідерством, адже Христина Дмитренко, Олександра Меркушина, як і кілька найближчих переслідувачів, теж дружно вирушили на два штрафних кола. У підсумку на виході з другого рубежу трійку лідерів становили Анна Кривонос, Анастасія Рассказова і Олена Городна. Настя і Олена вийшли одночасно, програючи 6 секунд Ані.

Перша стійка і сильний вітер відправили Аню Кривонос на додаткових три кола. Оксана Москаленко, яка прийшла на рубіж четвертою, також промахнулася тричі. А ось Олені Городній та Анастасії Рассказовій вдалося навіть при неспокійній вітрової обстановці відстрілятися чисто. Настя першою пішла на дистанцію, і по п'ятах за нею - Олена. Тим часом на відстань в півхвилини до лідерів підібралася Надія Бєлкіна.

Заключний рубіж знову змінив розклад в гонці. Рассказова і Городна в унісон двічі промахнулися, дозволивши Надії Бєлкіній з нулем вирватися вперед. Стало зрозуміло, що Надя перемогою нікому вже не поступиться. А за її спиною тим часом три спортсменки вели боротьбу за срібло і бронзу - на цьому етапі Христина Дмитренко підключилася до тандему Насті і Олени. Окрилена бронзою в переслідуванні, Христина обійшла в результаті обох суперниць і завоювала срібло. У юної Олени Городньої не вистачило сил змагатися з більш досвідченою і старшою колегою - Анастасія посіла третю сходинку фінішного протоколу.

Завтра на учасників чемпіонату і вболівальників очікують естафетні гонки.

biathlon.com.ua

Мас-старт. Жінки

1.  Надія Бєлкіна  (2+2+0+0)  41:54,6

2.  Христина Дмитренко  (0+2+0+0)  +40,7

3.  Анастасія Рассказова  (1+0+0+2)  +44,8

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.