- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ЧУ з біатлону. Огляд естафет

26 Грудня 2020 (23:04)

Сьогодні на чемпіонаті України в Буковелі - день естафет. З урахуванням невеликого числа команд, що стартували, організатори прийняли рішення про спільний старт чоловічої та жіночої гонки - хлопці пішли в гонку першими, дівчата відразу за хлопцями. На кожному етапі спортсмени бігли по чотири кола - до стрільби лежачи долали два.

Вже до середини гонки позначилася колосальна перевага двох чернігівських команд. У хлопців зусиллями Сергія Теленя і Артема Тищенко, які на двох використали всього один запасний патрон, перевага збірної Чернігівської області досягла майже трьох хвилин! Для Тищенко цей чемпіонат взагалі стає тріумфальним - сьогодні він став вже чотириразовим чемпіоном Буковеля!

Найбільш цікавою в другій половині естафети для чернігівської збірної була стрільба Андрія Орлика, який лише цього літа перейшов в біатлон з лижних гонок. Поки підготовка і скорострільність у Андрія дуже тривалі, але точність вже прорізається: в стрільбі лежачи Орлик закрив мішені з п'яти пострілів, а в стійці впорався з ними, використавши три запасних патрона. Відрізок Андрія Доценко став фактично «етапом пошани». А Андрій Орлик, взявши участь в переможній естафеті, виконав норматив майстра спорту і тепер носитиме це звання і в лижних гонках, і в біатлоні!

Куди цікавішою була боротьба за місця, що залишилися на подіумі. Досить сказати, що на третьому етапі після стрільби лежачи чотири команди-претендента на срібло і бронзу розташовувалися в межах десяти секунд!

Вирішальною тут виявилася швидкість двох представників команди Б - Руслана Бригадира і Віталія Труша, які на заключних відрізках представляли Тернопільську область і завершили зусилля Віталія Мандзина і Давида Драбіка срібними медалями. Головними суперниками тернопілян були спортсмени Сумської області, але Євген Івченко, Дмитро Грущак, Владислав Чихарь і Денис Насико змушені були задовольнятися бронзою.

У жінок сюжет гонки був дуже схожим. Єдина відмінність - лідерство чернігівської команди оформилося не на старті, а після стрільби лежачи другого етапу, коли Дарина Чалик, прийнявши естафету від Аліни Велігорської, на рубежах «перестріляла» Яну Бондар і перше місце вже не віддавала. На фініші Анна Скрипко і Христина Дмитренко довели перевагу чернігівської збірної більш ніж до двох хвилин! Родзинкою фінішу стало те, що дві команди Чернігова - чоловіча і жіноча - фінішували одночасно! Але в цьому випадку фотофініш не знадобився.

На жаль, естафетний етап у Яни Бондар знову не вийшов, і помилками спортсменки, яка має досвід стартів в Кубку світу, скористалися не тільки чернігівські, а й сумські дівчата. Молодий склад: Тетяна Продан, Єва Мартиненко, Валерія Мартиненко і Катерина Свинаренко принесли команді срібло, порадувавши свого тренера Григорія Шамрая. Збірна міста Києва фінішувала третьою.

Завтра чемпіонат України в Буковелі завершиться змішаною естафетою.

Естафета. Чоловіки

1. Чернігівська обл. - 1 - Сергій Телень, Артем Тищенко, Андрій Орлик, Андрій Доценко

2. Тернопільська обл. - Віталій Мандзин, Давид Драбик, Руслан Бригадир, Віталій Труш

3. Сумська обл. - 1 - Євген Івченко, Дмитро Грущак, Владислав Чихарь, Денис Насико

Естафета. Жінки

1. Чернігівська обл. - Аліна Велігорська, Дарина Чалик, Анна Скрипко, Христина Дмитренко

2. Сумська обл. - 1 - Тетяна Продан, Єва Мартиненко, Валерія Мартиненко, Катерина Свинаренко

3. м. Київ - Лілія Стеблина, Яна Бондар, Іуліанія Мартиненко, Вікторія Жуковська

biathlon.com.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.