- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ЧУ з біатлону. Змішана естафета як завершення

27 Грудня 2020 (23:59)

Завершення першого в Буковелі чемпіонату України вийшло дещо змазаним. Заключний пункт програми, змішану естафету, організатори змушені були провести без стрільби. Причина - вимоги безпеки, яким поки що не задовольняє стрільбище на стадіоні. Проте сьогодні біатлоністи могли включити максимальні швидкості на дистанції і показати свої найкращі якості на лижні.

Дебютний етап впевнено виграла Олександра Меркушина. Перші два кола з нею трималася харків'янка Любов Кіп'яченкова, але на останніх кілометрах Меркушина зробила прискорення і відірвалася від суперниці секунд на десять, передавши естафету лідером. Ось тільки Закрапатская область поки не змогла виставити власну четвірку, і бігла Саша в складі збірної команди Закарпаття-Чернігівської області та Києва, куди увійшли спортсмени, які не потрапили в основні склади команд своїх регіонів.

У підсумку ця збірна команда вже на другому етапі виявилася далеко від призової трійки, а в лідери вирвалася Харківська область, в якій Оксана Коваленко підтримала зусилля Кіп'яченкової і до закінчення жіночої частини міксту оформила більш ніж хвилинну перевагу своєї команди над конкурентами.

Надалі Олександр Пономаренко і Владислав Кошовець без особливих проблем контролювали дистанцію від суперників і впевнено перемогли, принісши харків'янам першу медаль цього чемпіонату - і відразу золото!

На другій позиції фінішували спортсмени Чернігівської області, хоча на останньому етапі була героїчна гонитва Дениса Насико за Андрієм Доценко. Сумській біатлоніст за свій етап зумів відіграти півтора десятка секунд, але фінішував все-таки на кілька миттєвостей позаду суперника.

Перший офіційний турнір в Буковелі завершено. І нехай організаційно ще залишається чимало складнощів, сам факт проведення змагань на новому стадіоні вселяє впевненість, що великому біатлону в Україні бути! Немає сумнівів, що вже весняна частина чемпіонату України, яка пройде в березні, буде проведена на ще більш високому рівні, а значить, ми з нетерпінням чекаємо нових стартів!

Але біатлон не бере пауз, і вболівальникам зовсім не обов'язково чекати весни, щоб отримати новий заряд емоцій від улюбленого виду спорту! Вже завтра в Рупольдінгу відбудеться традиційна Різдвяна гонка, в якій візьмуть участь українці Віта Семеренко і Дмитро Підручний.

Змішана естафета

1. Харьківська обл.  1:06:50,9

Любов Кип'яченкова  17:03,2

Оксана Коваленко  18:01,7

Олександр Пономаренко  15:45,9

Владислав Кошовець  16:00,1

2. Чернігівська обл. - 1  +37,8

Валерія Дмитренко  17:20,8

Анна Скрипко  19:24,7

Владислав Романчіч  15:42,7

Андрій Доценко  15:00,5

3. Сумська обл. - 1  +41,1

Тетяна Продан  18:29,1

Катерина Свинаренко  18:48,9

Євген Івченко  15:37,6

Денис Насико  14:36,5

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

biathlon.com.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.