- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Медаль Тараса Лесюка на Кубку IBU

17 Січня 2021 (19:15)

Україна виграла першу медаль в біатлонному сезоні - "срібло" у чоловічій естафеті на Кубку IBU.

Збірна України в чоловічій естафеті на Кубку IBU виступала у наступному складі: Руслан Бригадир - Андрій Доценко - Тарас Лесюк - Богдан Цимбал. Ця четвірка змогла не тільки поборотися за високе місце, але й виграти першу медаль для України в сезоні.

Перший етап Руслан Бригадир закінчив на дев'ятому місці - 36 секунд відставання від лідерів. На другому етапі Доценко підняв Україну на п'яте місце, відставання залишилося тим ж.

А третій етап Тарас Лесюк завершив на шостому місці: хвилина відставання. До подіуму було майже 50 секунд. Лідером йшла команда Німеччини, друга - Росія, третя - Італія.

На останньому етапі Богдан Цимбал зміг підняти Україну значно вище. За чистим часом етапу в нього другий результат. Він використав два додаткові патрони на стрільбі стоячи, але тоді ж майже усі інші біатлоністи пішли на кола штрафу.

Зокрема, представник Росії та Італії, які були вище України. Відтак, на останнє коло Україна вийшла на третьому місці - 10 секунд було до Франції, яка перебувала другою.

На останніх кілометрах Цимбал відіграв відставання і привіз Україну на другу позицію. Перша медаль України в сезоні.

Чоловіча естафета. Арбер. Кубок IBU. Результати

Німеччина (0+5) 1:13:36.7

Україна (0+6) +1:01.9

Франція (0+5) +1:04.5

Норвегія (6+14) +1:48.5

Італія (2+6) +2:05.6

Швеція (0+11) +2:23.3

Суспільне медіа

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.