- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат України з біатлону таки відбудеться в "Буковелі". Які умови створять для спортсменів

16 Березня 2021 (15:52)

Ексклюзивний коментар В'ячеслава Деркача для Суспільне Спорт.

Проведення чемпіонату Україну з біатлону в "Буковелі" (запланований на 24-27 березня) опинилося під питанням після зупинки роботи гірськолижного курорту. "Буковель" перебуває на території Івано-Франківської області, яка внесена до "червоної зони" карантинних обмежень, тому з суботи, 13 березня, робота курорта припинена.

Суспільне Спорт спілкувалося з В'ячеславом Деркачем, директором Державного центру олімпійської підготовки з біатлону, одразу після зупинки роботи "Буковелю". Тоді він сказав, що інформації про скасування турніру немає, однак усе може змінитися.

А головний тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра у студії "Біатлон" на Суспільному зазначав, що після повернення із Естерсунду біатлоністи можуть закінчити сезон у Тисовці, де раніше провели чемпіонат України серед юніорів і юніорок.

Суспільне Спорт ще раз зв'язалося з В'ячеславом Деркачем, щоб отримати оновлену інформацію щодо проведення змагань в "Буковелі". За словами функціонера, буде модифіковано формат проведення турніру (без іноземців, без глядачів і з проживанням за 30 кілометрів від стадіону), але чемпіонат України відбудеться у запланований час. Ось як буде організовано турнір.

Про проведення чемпіонату України в Буковелі

"100% [чемпіонат буде в Буковелі]. Немає на сьогоднішній день законодавчих перешкод, щоб не провести чемпіонат там. По-перше, він внесений в єдиний календарний план, це дозволено постановою Кабінету міністрів. По-друге, ми виконуємо всі норми: проведення заходів без глядачів, тести повинні бути. Тим більше, що у нас [місце проведення чемпіонату України] - це не гірськолижний курорт. Так, загальна територія - це гірськолижний курорт, але у нас окремий стадіон - окреме місце проведення заходу. Тому я жодних перешкод не бачу".

Про організацію проживання спортсменів та транспорт

"Єдине що - [Буковель] у червоній зоні. Потрібно узгодити стосовно транспортних засобів, які возитимуть спортсменів із готелю на стадіон. Не пізніше, ніж за два дні перед проведенням. А так, обмежень немає. Всі спортсмени проживатимуть в одному готелі, за 30 км від комплексу. На автобусах спортсменів будуть привозити на пристрілку, змагатися і тим же автобусом будуть вивозити з території біатлонного комплексу".

Чи будуть змагатися біатлоністи з інших країн на чемпіонаті України

"Із багатьох країн до нас би з радістю приїхали, але на сьогоднішній день головна проблема - їх повернення додому. Відповідно до правил кожної країни, з якої хотіли б приїхати, при поверненні вони повинні відбувати 10-14 днів карантину. І ось це вплинуло на спортсменів, які хотіли до нас приїхати.

Був у Австрії на юніорському чемпіонаті світу, спілкувався із західними партнерами, всі б із радістю приїхали. Але при поверненні додому ніхто не хоче сидіти два тижні на карантині, оскільки випадають із тренувального процесу і змушені перебувати вдома на самоізоляції. Якби у нас в країні були більш м'які обмеження, мабуть, приїхали б. А так - треба відбувати самоізоляцію. Вони кажуть, що треба тренуватися на лижах, закатуватися до наступного сезону. Тим паче, що наступний сезон - олімпійський, і для кожної команде це - основне".

Що відомо

- На чемпіонаті України-2021 очікується приїзд біатлоністів із основної команди.

- "Буковель" удруге в сезоні-2020/21 прийматиме чемпіонат України (перший - наприкінці грудня 2020-го). Тоді на ньому не брали участь біатлоністи команди "А".

- Уперше "Буковель" мав приймати чемпіонат України з біатлону наприкінці сезону-2019/20, але змагання були скасовані через пандемію коронавірусу.

- До "Буковеля" чемпіонат України з біатлону проходив у Яворіві.

Суспільне Спорт

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.