- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тарас ЛЕСЮК: «Не можу сказати, що сезон повністю провальний»

28 Березня 2021 (15:00)

Біатлоніст збірної України Тарас Лесюк підвів підсумки минулого сезону-2020/21.

– Тарас, сезон для тебе дуже неоднозначний, як оціниш його для себе?

– На цей сезон були набагато більші плани та амбіції, я розраховував на набагато вищий результат та інший рівень. Але, незважаючи на ті всі проблеми, які були у цьому сезоні, я вважаю, що у мене все ж таки був прогрес, адже зумів показати на кубку IBU свій найкращий результат, а у загальному заліку посів високе місце. Тому сказати, що сезон повністю провальний – не можу. Загалом, 50 на 50: щось вийшло, щось ні, але мене радує, що є прогрес.

– У чому ти найбільше додав, якщо порівнювати цей сезон із минулим?

– Найбільше – у стрільбі. Хоча були і провальні гонки, де я не міг впоратися з рубежами, але стрільбою у більшості гонок був задоволений, оскільки вона була більш стабільною і більш точною.

- У січні у тебе був функціональний спад.  Зрозумів, у чому причина?

- Так сталося, що в зв'язку з сімейними обставинами у мене була незапланована пауза.  Я не зовсім готувався до чемпіонату України, на якому і перебрав з навантаженнями.  Після нього я відчував втому, організм дав збій, відмовлявся працювати, тому січня випав з зимового сезону.  Але радує, що до кінця сезону вдалося більш-менш знайти свою форму, вийти на новий рівень, поборотися за хороші місця і показати гідний результат.

- У грудні ти говорив, що траса тут, в Буковелі, не вважається складною, зараз, як я розумію, думка змінилася)

- Однозначно (посміхається).  Додалися петлі, які значно важче, ніж були до цього.  Там є підйоми: затяжні і пологі, робочі повороти, тому ти постійно повинен працювати, немає часу на відпочинок.  Коло дійсно стало важче, але, в той же момент, траса відразу вийшла на новий високий рівень.

- Ти вже неодноразово тікав суперспринтом.  Подобається гонка і її формат? 

- Цікава дисципліна.  Для того, щоб показати високий результат в цій гонці, потрібно мати не тільки високу точність стрільби, але і високу скорострільність, тому що, якщо ти довше затриматися на рубежі, відразу багато програєш, так як дистанція коротка і немає можливості відіграти втрачені секунди на стрільбищі.  Але, загалом, мені подобається така гонка.

 - Ставив певні цілі перед виходом на старт спринтерської гонки? 

- Я не скажу, що у мене були якісь конкретні плани.  Я намагався якісно виконати ту роботу, яку сотні раз повторюю на тренуваннях і змаганнях.  Це чергова гонка, в якій потрібно було добре відпрацювати на вогневому рубежі і з високим темпом пройти всю дистанцію.  Стріляниною на лежанні я залишився незадоволений - зробив помилку в поправці, її не потрібно було робити, але на стійці вдалося відпрацювати на нуль, і це мене тішить. 

- Передсезонну підготовку ти проходив з Юраєм.  Як буде в цьому сезоні? 

- Думаю, це буде вирішувати тренерський штаб на нараді.  Саме на ньому і приймуть рішення: хто, де і з ким буде тренуватися.  Звичайно, я хочу тренуватися з основною командою, тягнутися за сильними, працювати разом з ними, так як робота з ними тебе мотивує ставати кращим.

biathlon.com.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.