- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ХК "Калуський легіон" срібний призер Чемпіонату України з хокею серед юнаків.

08 Травня 2021 (22:27)

У Дніпрі 5 травня відбулися вирішальні поєдинки чемпіонату України серед юнаків 2005 року народження. На превеликий жали нашій команді ХК "Калуський легіон" не вистачило однієї шайби для здобуття першого місця.

Так, між собою зустрілись дніпровське «Динамо» та «Калуський Легіон». Саме у протистоянні цих команд і мав визначитися новий володар золотих медалей національної першості у віковій категорії. Напередодні інші претенденти на титул – «Сокіл» та «Білий Барс» – обмінялися перемогами і втратили шанси на титул.

Перший поєдинок у Дніпрі завершився перемогою господарів 5:3. Тому в повторній зустрічі калуським спортсменам для виграшу золотих нагород потрібно було вигравати з різницею у щонайменше 3 шайби. У випадку поразки «Легіон» узагалі б залишився без медалей.

Перший період завершився без закинутих шайб. На початку другої 20-хвилинки Данило Шпак вивів господарів вперед. Проте «Легіон» зусиллями Лева Стасюка та Людвіга Лейдара забезпечив собі комфортну перевагу у дві шайби.

Утім досягти жаданої різниці в рахунку гостям так і не вдалося: Іларіон Купріянов та Максим Симоненко точними кидками встановили паритет на табло. Єдине, що вдалося підопічним Альберта Шафікова – це вирвати перемогу на останній хвилині матчу. Однак шайба Струтинського принесла Калушу лише срібні нагороди.

Бронзові нагороди дісталися хокеїстам ДЮСШ «Сокіл». А чемпіон попередніх чотирьох років – «Білий Барс» – фінішував на четвертому місці. П’яту позицію посіли хокеїсти столичної «Крижинки».

Зазначимо, що за підсумками сезону в активі «Динамо» 43 очки за 15 перемог (2 з них в овертаймі) і 3 поразок. На рахунку «Калуського Легіону» також 43 пункти за 10 звитяг (1 із яких в овертаймі) і 4 поразок (2 з яких в овертаймі). Трійку лідерів замикає «Сокіл», що заробив за сезон 42 бали за 14 перемог і 4 поразки.

Нагадаємо, що в цьому розіграші чемпіонату України U-16 взяли участь 10 команд.

ІФ ОДЮСШ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.