“Ревера 1908” зазнала поразки у Стрию

Івано-франківський футбольний клуб “Ревера 1908” з рахунком 0:2 поступився команді “Скала 1911” з міста Стрий, що на Львівщині. Матч сьомого туру Другої ліги України з футболу зіграли 22 вересня.

У першому таймі команди не забивали голів. Футболісти “Скали” відкрили рахунок на 67 хвилині. Андрій Фесенко завдав удару з лінії штрафного майданчика, голкіпер “Ревери” відбив м’яч, однак той потрапив до Назара Грицака. Нападник відправив його у порожні ворота.

На 89 хвилині зустрічі господарі поля подвоїли перевагу. Футболісти “Скали” розіграли кутовий удар, кількома передачами у штрафному майданчику суперників м’яч спрямували Назару Грицаку. Форвард відзначився другим голом у матчі.

За підсумком сімох турів Другої ліги України з футболу, “Ревера 1908” посідає дев’яте місце у турнірній таблиці. В активі у команди — 6 залікових очок. Наступний поєдинок франківці зіграють 28 вересня проти команди “Вільхівці”.