Франківці мінімально поступились “Черкаським Мавпам”

Черкаські Мавпи обіграли Прикарпаття-Говерлу з рахунком 70:68 в рамках благодійного турніру з баскетболу до Дня захисників та захисниць України в Івано-Франківську.

Матч видався рівним – жодна команда не мала переваги в 10 очок, а переможець визначався на останніх секундах.

В першій половині лідер змінювався 11 разів, але кінцівку виграли черкаські баскетболісти, пішовши на велику перерву за рахунку 39:34 на свою користь. В третій чверті гості утримували свою перевагу, але в останній десятихвилинці ривок Прикарпаття-Говерли дозволив господарям повести з максимальними для себе +6.

Та все ж Черкаським Мавпам вдалось відігратись, хоча у господарів був шанс на перемогу – за 7 секунд до кінця Ілля Кабацюра заробив три штрафні, але реалізував лише два з них, зрівнявши рахунок 68:68.

У вирішальній атаці Ігор Клімов спершу не влучив з-під кільця та м’яч пішов за межі майданчику від господарів. За секунду, що залишилась, Лєв Кошеватський ввів м’яч через спину Кабацюри і встиг відправити м’яч у кільце. Арбітри після перегляду повтору зарахували два очки.

У переможців найрезультативнішим став Даниїл Пирогов з 13 очками, у Кошеватського 12 очок, по 11 очок набрали Кирило Марченко та Ігор Клімов. У Прикарпаття-Говерли 16 очок та 7 передач в активі Сергія Старцев.

Контрольний матч. Івано-Франківськ, КФВ

Прикарпаття-Говерла – Черкаські Мавпи 68:70 (19:23, 15:16, 16:15, 18:16) / статистика

Прикарпаття-Говерла: Чугунов 9, Старцев 16 + 7 передач, Дроздов 1, Морозов 5, Кузнецов 7 + 8 підбирань – старт; Кабацюра 10 + 5 підбирань + 4 перехоплення, Стародуб 8, Іванов 6, Марків 2, Бречка 2, Віталій Лемішка 2 + 6 підбирань.

Черкаські Мавпи: Фесун 0, Марченко 11, Кошеватський 12, Агафонов 9 + 6 підбирань, Назаренко 0 – старт; Пирогов 13, Клімов 11 + 5 передач, Клебан 9, Холод 4, Упир 1