“Пантери” двічі перемогли у Вінниці

Наші баскетболістки успішно зіграли на виїзді.

У “Франківська-Прикарпаття” вже чотири перемоги поспіль в цьому сезоні та 26 разом з минулим чемпіонатом.

В це важко повірити, але команда Юрія Процюка востаннє програвала у чемпіонатах України ще наприкінці сезону 2021-2022, а саме 23 січня 2022 року.

І саме починаючи зі стартового матчу сезону 2022-2023 проти саме «Вінницьких Блискавок» (11 листопада 2022 року) розпочалася переможна серія «франківчанок», яка після туру у Вінниці налічує 26 поєдинків.

Абсолютний рекорд належить «Київ-Баскету», який у період з 2017 по 2018 коки не програвав 37 матчів поспіль. Цікаво, що зупинив столичних баскетболісток саме «Франківськ-ПНУ» (10.10.2018), здобувши звитягу з рахунком 77:70.

До слова, саме із «Київ-Баскетом» зіграють у наступному турі баскетболістки з Івано-Франківська. Центральні матчі першого кола сезону 2023-2023 заплановані на 18 та 19 листопада на майданчику «пантер».

Жіноча Суперліга. Регулярний чемпіонат. 2-й тур.

28 жовтня. Вінниця, ВНМУ

ВІННИЦЯ — ФРАНКІВСЬК-ПРИКАРПАТТЯ 46:78 (16:20, 9:17, 9:29, 12:12)

Вінниця: Богаченко 12, Жмурко 8 + 4 передачі, Баштова 6 + 11 підбирань – 4 втрати, Огій 5, Остапчук 0 — старт, Шошов 11, Мислінчук 4, Постова 0

Франківськ: Молова 22 + 8 підбирань, Алексейчик 12 + 8 передач + 5 перехоплень, Панчук 11 – 4 втрати, Кононученко 9, Лапхан 7 — старт, Бугайова 6 + 7 підбирань, Гвічіані 5, Шепелюк 3, Радловська 3, Шахватова 0

Команда Юрія Процюка отримала 14 очок переваги ще за підсумком першої половини матчу, а після великої перерви розвинула її та довела гру до впевненої перемоги. Команда з Івано-Франківська реалізувала солідні 53% триочкових, краще рухала м’яч та мала перевагу на підбираннях.

Найкращою в цьому матчі у Франківська стала Оксана Молова, яка набрала 22 очка та зробила 8 підбирань (РЕ 25).

Вінниця-Медуніверситет — Франківськ-Прикарпаття 60:89 (9:28, 22:20, 17:21, 12:20)

29 жовтня 2023 року. м. Вінниця.

Вінниця: Жмурко (14 + 6 підбирань + 5 передач), Огій (12 + 6 підбирань), Богаченко (11), Шошоя (10), Баштова (8 + 6 підбирань), Мислінчук (3), Постова (2), Остапчук (0).

Франківськ: Моллова (17 + 9 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення), Кононученко (17), Алексейчик (15 + 7 передач), Лапхан (15 + 5 підбирань), Бугайова (8 + 7 підбирань), Панчук (5 + 9 підбирань), Гвічіані (4), Радловська (3), Шепелюк (3), Шахватова (2).

Вже в першій чверті, яку гості виграли 28:9, Франківськ-Прикарпаття оформив комфортну перевагу, далі збавив оберти, але довів гру до перемоги.

У франківок одразу четверо гравчинь набрали 15-17 очок.