- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 68
Тел: 067 342 40 86
Рейтинг: 3,33
Адреса: смт. Богородчани, вул. Петраша, 11
Тел: 0347122497
Рейтинг:
Інфраструктура


До структури стадіону входить:

- футбольне (регбійне) поле 110х60 м;  

- легкоатлетична бігова доріжка 400х5 м;  

- майданчик для пляжного волейболу 22х11 м;  

- трибуна на 500 посадочних місць;  

- навчальна вежа (4 доріжки) висотою 10м;  

- критий манеж з легкоатлетичною доріжкою 115х6 м.  

Інфраструктура
ДЮСШ працює на спортивних базах ЗОШ району
Досягнення
Досягнення

У 2006 році команда ДЮСШ стала чемпіоном України з лижних гонок. У 2008 році спортивна школа посіла ІІІ місце за підсумками участі у зимових видах спорту серед ДЮСШ області. У 2012 році команда дівчат Богородчанської ДЮСШ стала срібним призером командного чемпіонату України з настільного тенісу "Дитяча ліга". 

Найращі спортсмени – вихованці ДЮСШ

Семків Павло Миколайович – майстер спорту з вільної та греко-римської боротьби. Неодноразовий переможець та призер всесоюзних та всеукраїнських змагань.

Петришин  Віктор Богданович – кандидат у майстри спорту з настільного тенісу. Чемпіон Всеукраїнських сільських спортивних  ігор школярів (м. Коростень, 1987 рік) та Всеукраїнських змагань серед юніорів (м. Луцьк, 1991 р.).

Петришин Світлана Богданівна – кандидат в майстри спорту України з настільного тенісу. Неодноразова чемпіонка та призерка обласних змагань, член збірної області з 1988 по 1994 роки. Призерка Всеукраїнських сільських спортивних  ігор школярів (1987 м. Коростень), Всеукраїнських змагань серед школярів (1988 р. м. Донецьк).

Веркалець Василь Михайлович - чемпіон обласних та призер Всеукраїнських змагань. Виконав норматив кандидата в майстри спорту.

Гуменяк Михайло Миколайович - багаторазовий чемпіон та призер обласних та Всеукраїнських змагань серед школярів, майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди  України з лижних гонок, срібний призер чемпіонату  світу з лижоролерів 2004 року, бронзовий призер чемпіонату світу з лижоролерів 2005 року, бронзовий призер всесвітньої Універсіади з лижних гонок 2005 року, учасник ХХ Олімпійських ігор в Туріні 2006 року. 

Яцурак Василь Іванович – кандидат в майстри спорту з футболу, гравець футбольних команд першої та вищої ліг України "Чорноморець" Одеса, "Волинь" Луцьк.

Мосюк Михайло Іванович - кандидат в майстри спорту з настільного тенісу, неодноразовий призер чемпіонатів України та Міжнародних турнірів, член збірної України (резерв).

Уманців Ольга Миколаївна – кандидат в майстри спорту з настільного тенісу, чемпіон України серед міні – кадетів 2014 року, срібний призер командного чемпіонату України "Дитяча ліга" (2012 р.), член збірної України (резерв).
Загальна інформація
Загальна інформація

Солотвинська ДЮСШ заснована 1 вересня 1969 року.

У вересні 1999 року  рішенням Богородчанської райдержадміністрації Солотвинську дитячо-юнацьку спортивну школу перейменовано на Богородчанську ДЮСШ.

У школі представлені 7 видів спорту. Займаються 598 вихованців.

Секції
Секції

Вільна боротьба

Тренер: Говдяк Юрій Романович 

Групи початкової та попередньої базової підготовки. Займається 18 вихованців у 2 групах. Відділення працює на базі Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 

Волейбол 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:

 • Логін не має містити нецензурну лексику, грубі чи провокаційні вислови
 • Логін не має містити прізвища відомих політиків, як сьогодення, так і минулого.

2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.