- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Вишневського, 8
Тел: 067 282 54 95
Рейтинг:
Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Целевича, 34
Тел: 0342-58-19-86
Рейтинг:
В даному закладі є безкоштовні секції
Досягнення


У 2011 р. на Чемпіонаті України з комбат джиу-джитсу іванофранківці завоювали 10 медалей, серед яких 5 золотих, 2 срібних та 3  бронзові медалі (2 загальнокомандне місце). Зокрема чемпіонами у своїх вікових категоріях стали: Іванишин Олександр, Мороз  Владислав, Катерлін Олесь, Ліщинський Михайло, Тамазлікар Володимир. У 2012 р. здобуток склав 1 срібна та 4 бронзові медалі з  комбат джиу-джитсу та 1 золота і 5 бронзових медалей з бразильського джиу-джитсу. Чемпіоном з бразильського джиу-джитсу став  Владислав Мороз.  

Досягнення


Вихованці спортивного клубу Тетяна Чик - чемпіонка Європи з дзюдо, фіналістка чемпіонату світу з самбо - Віра Пінчук, відомі  спортсмени - Віталій Копитко, Дмитро Глушак, Юлія Михайловська, Давид Пагава, Володимир Крук. Колектив спортивно-естрадного  танцю "Арт" за високі досягнення отримав звання народного. Викладачі кафедри Тетяна Чик та Віра Пінчук виконали  нормативи майстрів спорту міжнародного класу.  


Загальна інформація


Івано-Франківський обласний осередок федерації Комбат дзю-дзюцу був заснований у 2000 р. У лютому 2012 року Комбат дзю-дзюцу  був визнаний як виду спорту в Україні. Основним завданням федерації є залучення людей будь-якого віку до активного  

способу життя, навчання основ самозахисту, здорове спілкування. Організація включає в себе спортивний клуб бойових мистецтв  "Сьогун". Вихованці федерації є постійними учасниками Чемпіонатів та Кубків України з комбат джиу-джитсу, бразильського  

джиу-джитсу, айкідо.

Загальна інформація


Перший спортивний майданчик Стнаніславського медичного інституту був обладнаний в 1947 році у Фортечному провулку. Перший  корпус сучасного спорткомплексу був зданий в експлуатацію в 1990 році, другий (з басейном) - в 1992 році. Команди медичного  університету неодноразово виборювали призові місця на всесоюзних змаганнях серед медичних вузів, вихованці спортивного  клубу ІФНМУ займають призові місця на всеукраїнських та європейських змаганнях), вуз входить в трійку кращих українських вишів  До послуг студентів та жителів мікрорайону Пасічна - зали для занять баскетболом, волейболом та міні-футболом, сучасний басейн.  

В планах керівництва - обладнання бігових доріжок (ведуться роботи). Зали оснащені роздягалками та душовими, опалення централі  зоване, освітлення відповідає нормі. На території спорткомплексу регулярно займаються студенти, співробітники університету та  

жителі мікрорайону Пасічна.1

Інфраструктура


У розпорядженні федерації знаходяться спортивний зал на вул. Вишневського, 8.

Інфраструктура


На балансі спортивного клубу ІФНМУ знаходяться два сучасні спортзали обладнані для занять баскетболом та міні-футболом та  басейн. Спортзали обладнані роздягалками та душовими. Ведеться будівництво та обладнання бігових доріжок на території  

спорткомплексу.

Секції
Секції

Вид спорту аеробіка

Вартість занять безкоштовно  

Тренери Муліна Олександра, Хвуст Людмила  

 

 

Вид спорту гирьовий спорт

Вартість занять  безкоштовно  

Тренери Багайлюк Юрій  

 

Вид спорту бадмінтон

Вартість занять  безкоштовно  

Тренери Босович Василь  

 

Вид спорту  плавання

Вартість занять безкоштовно  

Тренери Зінченко Наталія  

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.