- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Вишневського, 8
Тел: 067 282 54 95
Рейтинг:
Адреса:Дивитися на карті м.Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, 13
Тел: 099-92-305-92
Рейтинг:
Досягнення


У 2011 р. на Чемпіонаті України з комбат джиу-джитсу іванофранківці завоювали 10 медалей, серед яких 5 золотих, 2 срібних та 3  бронзові медалі (2 загальнокомандне місце). Зокрема чемпіонами у своїх вікових категоріях стали: Іванишин Олександр, Мороз  Владислав, Катерлін Олесь, Ліщинський Михайло, Тамазлікар Володимир. У 2012 р. здобуток склав 1 срібна та 4 бронзові медалі з  комбат джиу-джитсу та 1 золота і 5 бронзових медалей з бразильського джиу-джитсу. Чемпіоном з бразильського джиу-джитсу став  Владислав Мороз.  

Досягнення


За час роботи центру підготовки чемпіонів "Золотий Дракон" в період 2003-2013 рр. було підготовлено 32 спортсмени з першими  розрядами, 24 кандидати в майстри спорту і 4 майстри спорту України з Таеквондо ВТФ.

Серед вихованців Центру є призери  Чемпіонату Європи, призери Міжнародних турнірів серії "А" в Швеції, Росії, Хорватії та Нідерландах, учасники Чемпіонату світу  в Мексиці 2010 р. На всеукраїнському рівні Центр виховав 25 чемпіонів України, 23 срібних призери і 48 бронзових призерів  Чемпіонатів України з Таеквондо ВТФ, багаторазові переможці обласних та міських змагань.  

Загальна інформація


Івано-Франківський обласний осередок федерації Комбат дзю-дзюцу був заснований у 2000 р. У лютому 2012 року Комбат дзю-дзюцу  був визнаний як виду спорту в Україні. Основним завданням федерації є залучення людей будь-якого віку до активного  

способу життя, навчання основ самозахисту, здорове спілкування. Організація включає в себе спортивний клуб бойових мистецтв  "Сьогун". Вихованці федерації є постійними учасниками Чемпіонатів та Кубків України з комбат джиу-джитсу, бразильського  

джиу-джитсу, айкідо.

Загальна інформація


10 січня 2000 р. на базі Івано-Франківської ЗОСШ №25 була створена асоціація воїнських мистецтв "Золотий Дракон". На той час до  асоціації входили три основні види єдиноборств: ушу-саньда (китайське бойове мистецтво), капоейра (бразильська школа бойового  мистецтва) та олімпійський вид спорту таеквондо ВТФ (корейське бойове мистецтво). У 2003 р. керівником клубу було обрано Ігоря  Ігоровича Йосипіва, майстра спорту України з таеквондо ВТФ, володаря чорного пояса (І-Дан), асистента кафедри спортивно-  педагогічних дисциплін ПНУ ім. В.Стефаника. Ігор Ігорович приймає активну участь в громадській і благодійній діяльності. У 2011 році  започаткував благодійну акцію "Твори Добро" для дітей з дитячих будинків та дітей з обмеженими можливостями. Того ж року  створюється "Група здоров'я", де на сьогоднішній час тренується близько 30 спортсменів віком кому 30 і за 30. Ігор Ігорович автор ідеї  і співорганізатор щорічної Івано-Франківської церемонії нагородження "Воїн року" (номінанти єдиноборці).    

Інфраструктура


У розпорядженні федерації знаходяться спортивний зал на вул. Вишневського, 8.

Інфраструктура


Центр підготовки чемпіонів "Золотий Дракон" проводить свої заняття у таких залах:

спортивний зал ЗОСШ №23 (вул. Гетьмана Мазепи 90)

спортивний зал ЗОСШ №26 (вул. Шухевичів, 27а)

спортивний зал ЗОСШ №25 (вул. 24 серпня, 13)

Зали обладнані усім необхідним інвентарем (лапи, груші, жилети, маківари, рукавички), а також у наявності електронні жилети  ADIDAS і Daedo.

Секції
Секції


вид спорту Taekwondo WTF

час занять з 14:30-21:00

тренери Гаврилаш Володимир Васильович

Заняття проходять у залах ЗОСШ №23 і ЗОСШ №26

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.