- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Вишневського, 8
Тел: 067 282 54 95
Рейтинг:
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Південний Бульвар, 40
Тел: 097 164 56 47
Рейтинг:
Досягнення


У 2011 р. на Чемпіонаті України з комбат джиу-джитсу іванофранківці завоювали 10 медалей, серед яких 5 золотих, 2 срібних та 3  бронзові медалі (2 загальнокомандне місце). Зокрема чемпіонами у своїх вікових категоріях стали: Іванишин Олександр, Мороз  Владислав, Катерлін Олесь, Ліщинський Михайло, Тамазлікар Володимир. У 2012 р. здобуток склав 1 срібна та 4 бронзові медалі з  комбат джиу-джитсу та 1 золота і 5 бронзових медалей з бразильського джиу-джитсу. Чемпіоном з бразильського джиу-джитсу став  Владислав Мороз.  

Досягнення
За час роботи вихованці клубу багаторазово ставали переможцями та призерами чемпіонатів України з джи-джитсу, зокрема:

Ігор Лобаз - дворазовий чемпіон України з джиу-джитсу (фул-контакт), бронзовий призер чемпіонату України (лайт-контакт);

Степан Колодій - срібний призер чемпіонату України з джи-джитсу, срібний призер чемпіонату України з ушу-саньда;

Павло Панфілов - срібний призер чемпіонату України з джи-джитсу, чемпіон України з джи-джитсу серед молоді (фул-контакт);

Володимир Максимів
- чемпіон України з джи-джитсу (неваза), бронзовий призер чемпіонату України з джи-джитсу (фул-контакт);

Назар Хоптій - чемпіон України з джи-джитсу;

Карина Малиновська - чемпіонка України з ушу-саньда;

Михайло Ісаїв -
чемпіон України з джи-джитсу.
Загальна інформація


Івано-Франківський обласний осередок федерації Комбат дзю-дзюцу був заснований у 2000 р. У лютому 2012 року Комбат дзю-дзюцу  був визнаний як виду спорту в Україні. Основним завданням федерації є залучення людей будь-якого віку до активного  

способу життя, навчання основ самозахисту, здорове спілкування. Організація включає в себе спортивний клуб бойових мистецтв  "Сьогун". Вихованці федерації є постійними учасниками Чемпіонатів та Кубків України з комбат джиу-джитсу, бразильського  

джиу-джитсу, айкідо.

Загальна інформація
Клуб Горін Рю створений у 2006 році. Івано-Франківський клуб "Горін Рю Джиу-Джитсу" - це організація, що створена для популяризації та вивчення Бу-дзютсу (бойових мистецтв самураїв). Основу напрямку Горін Рю Джиу-Джитсу складають: Дайто Рю Айкі Дзю-Дзютсу, Мотаха Йошин Рю Дзю-Дзютсу, Коко до Джю-Дзютсу; Карате Сін Сьобу; Айкідо Айкікай. У рамках клубу, на рівні з основним стилем,  проводяться заняття по традиційним стилям Джиу-Джитсу таким як Мотаха Йошин Рю та Коко до Рю. Клуб є організатором багатьох  семінарів та змагань по спортивним та традиційним стилям Джиу-Джитсу. Також проводяться семінари по карате, Айкідо, Кендо, Іайдо що також входять в розряд Будо. Адепти клубу інтенсивно відвідують інші семінари по цим та іншим стилям,що відбуваються як в Україні так і за кордоном. Також відвідуються щорічні літні табори по Будо в Криму. У клубі є можливість індивідуальних та групових занять з джи-джитсу.
Інфраструктура


У розпорядженні федерації знаходяться спортивний зал на вул. Вишневського, 8.

Інфраструктура
Клуб Горін Рю проводить свої заняття у таких залах:

клуб "Мангуста" (вул. Південний Бульвар, 40);

клуб "Золота ракетка" (вул. Короля Данила, 35а).
Секції
Секції

Джи-джитсу

Час занять Пн.-Пт. 18:00-21:00, Сб. 13:00-19:30

Тренери Хоптій М. С., Гладій Ю. П., Рудь Ю. І.

Заняття проходять у клубі "Золота ракетка"

 

Джи-джитсу

Час занять Пн., Ср. 16:30-21:00, Сб. 12:00-18:00

Тренери Хоптій М. С.

Заняття проходять у клубі "Мангуста"

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.