- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

СПОРТИВНЕ ПРИКАРПАТТЯ

Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Дучимінської, 12
Тел: 0342-50-67-94
Рейтинг: 3,25
Адреса:Дивитися на карті м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 144
Тел: 050 737 61 03, 050 811 90 90, 097 834 02 81, 068 188 35 04
Рейтинг: 5,00
Загальна інформація


Стадіон "Гірка" був заснований у 20-х роках минулого століття. За польської доби на стадіоні проводили матчі команди: "Гурка"(1922- 1934 рр.), "Стшелєц-Гурка"(1934-1939 рр.). Згодом стадіон перейшов до спортивного товариства "Локомотив". Наприкінці 70-х років  реконструювали стадіон, замінивши дерев'яну трибуну на цегляну. Арена стала домашньою для команди "Локомотив" (чемпіон Івано-  Франківської області 1981, 1982, володар кубка області 1981, фіналіст аматорської першості України 1982). Після такого успіху команда  "Локомотив" несподівано припинила своє існування. У 1990-ті роки стадіон занепав. Тут і далі проводили футбольні матчі, однак  справжнього господаря в арени не було. У 2000-му році стадіон перейшов у власність "Теплокомуненерго". Силами підприємства  тут зроблено реконструкцію, змонтовано електронне табло, встановлені пластикові місця і перекриття над центральною трибуною.  

Оновлена арена отримала назву «Гірка» – за місцем мікрорайону, де вона розташована, а директором цієї спортивної споруди став  Володимир Рошнівський. З 2000-го року на "Гірці" проводить матчі МФК "Тепловик".  

Загальна інформація


Історія спортивного клубу "КАНО" бере свій початок восени 1990 року. З самого початку існування керівником клубу є Корсун Валерій  Миколайович (4 дан айкідо і 1 дан дзюдо). На даний час у клубі культивуються 3 види єдиноборств: айкідо, дзюдо та кендо. Сьогодні у  клубі займаються більше 140 осіб, зокрема, у групах айкідо - більше 50 осіб, дзюдо - 80 осіб та кендо - 15 осіб. До тренувань у секції  дзюдо допускаються діти віком від 5 років, а кендо та айкідо - від 14 років. Спортсмени клубу регулярно беруть участь у різноманітних  заходах, благодійних акціях, показових виступах. У клубі працюють висококваліфіковані тренери, а саме: Валерій Корсун (4 дан айкідо  і 1 дан дзюдо), Руслан Теліцин (3 дан айкідо і 1 дан кендо), Ігор Корсун (тренер-викладач ІІ категорії з дзюдо), Віктор Коровайний  (тренер-викладач ІІ категорії з дзюдо).

Інфраструктура


До структури стадіону входить:

- футбольне поле (розміром 105х68)  

- адмінстративна будівля (2 роздягалки, санвузол, кімната для суддівства)  

- трибуни на 2400 місць (з яких 396 - пластикові)  

Інфраструктура


Клуб проводить свої тренування у таких залах:

вул. Гетьмана Мазепи, 144;

вул. Тролейбусна, 10

Досягнення
Досягнення


Здобутки вихованців Спортивного клубу "КАНО":

Давид Харебава (срібний призер Кубку Європи з дзюдо серед кадетів, срібний призер Відкритого кубку Польщі, срібний призер  Чемпіонату Європи з самбо, дворазовий чемпіон України з дзюдо, срібний та бронзовий призер Чемпіонаті України,  переможець кубку Європи з дзюдо, срібний призер Чемпіонату України з самбо)  

Юрій Пожар (переможець Відкритого Кубку Польщі, бронзовий призер юнацького Чемпіонату світу з самбо, срібний призер Чемпіонату  України з самбо, срібний та бронзовий призер юнацького Чемпіонату України з дзюдо, член юнацької збірної України )  

Мар'ян Мельничук (бронзовий призер Чемпіонату Європи з самбо, бронзовий і срібний призер Чемпіонату України з самбо,  триразовий чемпіон України з самбо)  

Віктор Коровайний (бронзовий призер Чемпіонату України з самбо)

Секції
Секції


вид спорту дзюдо

час занять Вт., Чт. 7:00-8:30, 15:00-16:30, Пн., Ср., Пт. 15:00-16:30, Пн.-Сб. 16:30-18:30

тренери Корсун В. М., Корсун І. В.

Заняття проходять у спортивному залі на вул. Гетьмана Мазепи, 144вид спорту айкідо

час занять Пн., Ср., Пт. 18:30-20:30, 20:30-22:00

тренери Корсун В. М., Теліцин Р.

Заняття проходять у спортивному залі на вул. Гетьмана Мазепи, 144вид спорту кендо

час занять Вт., Чт. 19:30-21:30, Сб. 12:00-14:00

тренери Теліцин Р.

Заняття проходять у спортивному залі на вул. Гетьмана Мазепи, 144вид спорту дзюдо  

час занять Пн., Ср., Пт. 16:00-17:00, 17:30-18:40, 19:00-20:30

тренери Коровайний В. І.

Заняття проходять у спортивному залі на вул. Тролейбусна, 10

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.