Калушанки вибороли нагороди Кубка України з плавання

Плавання

17 і 18 липня в 25-метровому водноспортивному комплексі міста Мелітополя відбувся Кубок України з плавання серед клубів.

На ньому успішно виступили вихованки відділення плавання Калуської ДЮСШ «Сокіл» 16-річна Яна Долаврук і 17-річна Анастасія Габльовська.

Збірна команда управління молоді і спорту Київської ОДА, за яку вони виступали, виборола третє місце в клубній першості, пише Ратуша.

Відзначилися калуські плавчині і в особистих змаганнях.

Яна Долаврук стала срібною призеркою Кубка України на дистанції 200 метрів комплексним плаванням, побивши свій особистий рекорд майже на дві секунди. Тепер він становить 2 хв. 22,36 сек. Крім того, дівчина посіла третє місце в змаганнях на дистанції 400 метрів комплексним плаванням.

Анастасія Габльовська також встановила особистий рекорд на дистанції 200 метрів брасом, пропливши її за 2 хв. 39,14 сек. З таким результатом вона здобула в цій дисципліні бронзову медаль. А ще ця калушанка в складі команди УМС КОДА посіла третє місце в комбінованій естафеті 4х100 м.