Івано-Франківськ буде включений у заявку на проведення ЧС з пляжного футболу

Футбол

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив про найближчі плани щодо розвитку пляжного футболу в країні.

Напередодні старту Кубка Незалежності з пляжного футболу президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко провів робочу зустріч із віце-президентом Всесвітньої організації пляжного футболу (BSWW) Габіно Реналесом.

На зустрічі очільник УАФ повідомив, що було прийнято рішення створити робочу групу, яка вивчатиме деталі подання майбутньої заявки від України до ФІФА на проведення чемпіонату світу з пляжного футболу. До робочої групи ввійдуть представники Української асоціації футболу, Асоціації пляжного футболу України, а також інші фахівці.

Разом з тим Павелко повідомив деякі деталі майбутньої заявки України. Основним містом чемпіонату світу буде Одеса. Київ, Дніпро та Івано-Франківськ, як міста, які вже мають певну інфраструктуру з пляжного футболу, будуть запасними локаціями та місцем розташування тренувальних баз учасників мундіалю. У всіх чотирьох приймаючих містах планується найближчим часом удосконалити матеріальну базу, необхідну для такого турніру.

З огляду на майбутню заявку України на проведення чемпіонату світу, Кубок Незалежності з пляжного футболу набуває особливої ваги. Організатори мають намір у 2022—2023 рр. зробити цей турнір більш статусним. Наступного року планується надати змаганням статус відбірного етапу чемпіонату Європи, а ще за рік — фіналу Кубку Європи з пляжного футболу. Не виключено, що вони пройдуть в Одесі, Дніпрі чи Івано-Франківську. Важливо, що тиждень для проведення турніру передбачений в календарі BSWW. Вдале проведення змагань є нагодою продемонструвати ФІФА, що Україна має всі можливості для організації такої події, як чемпіонат світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *