“Ураган” Черніїв – “Фенікс” – 1:4. Невдалий дебют в ААФУ

Черніївський “Ураган” розпочав боротьбу у чемпіонаті ААФУ.

На 11-ій хвилині поєдинку Фещук із лінії штрафної площі пробив у поперечину, м’яч відскочив до Бабатунде, який із близької відстані добив його в сітку – 0:1. Невдовзі Фещук із меж карного майданчика головою переправив кулястого в ціль після навісу Бариляка – 0:2. Перед свистком на перерву Гриб, опинившись перед голкіпером, довів справу до 0:3. На 76-ій хвилині гравець «Урагана» Кушецький реалізував пенальті – 1:3. Та вже за мить Протасенко після скидки партнера під удар збільшив перевагу підмонастирців – 1:4, «Фенікс» переможно дебютував у чемпіонаті України серед аматорів.

«Ураган» (Черніїв) – «Фенікс» (Підмонастир) – 1:4 (0:3)
Кушецький, 76,пен – Бабатунде, 11, Фещук, 16, Гриб, 42, Протасенко, 77.
«Ураган»: Плетеницький, Гриник, Кримінський (Ципердюк, 83), Легкий, Лящовський (Дриган, 28), Мельник, Данів, Дербах, Кушецький, Худоб’як (Зварич, 67), Денега (Щербаков, 75)
«Фенікс»: Савич, Білий (Протасенко, 46), Цень, Бариляк, Салюк, Янчак (Репета, 65), Гриб (Борик, 46), Багдай (Заліпа, 65), Деревльов, Бабатунде (Гнатів, 61), Фещук.

Свій наступний матч “Ураган” зіграє 15-го серпня. Цього дня команда Михайла Ткачука у гостях поміряється силами з “Маяком” (Сарни).