Чемпіонат ААФУ. «Прикарпаття-Тепловик» – «Нива» – 3:2

Після двох поразок поспіль в аматорському чемпіонаті України “Прикарпаття-Тепловик” здобув першу перемогу в змаганнях! Сталось це в рамках 4-го туру проти “Ниви” з Теребовлі.

Загалом поєдинок для команди Віктора Данищука виявився не простим. У першому таймі хорошу нагоду мав Дмитрук, який довго обробляв м’яч у штрафній площі суперника, захисники заблокували удар, а на добиванні Олег Веприк пробив вище воріт. В іншому епізоді капітан господарів запресингував воротаря, який невдало вибив м’яч. В центрі частини поля суперника Дмитрук підібрав «круглого» і через партнера перевели ліворуч на Дмитра Титова, який з чудової позиції у штрафній площі пробив вище воріт.

На початку другого тайму «Прикарпаття-Тепловик» заробили пенальті, який реалізував Владислав Феліпович – 1:0. Невдовзі господарі зуміли розвинути свій успіх: Дмитрук на правому фланзі з м’ячом увійшов у штрафну гостей і з гострого кута пробив  повз воротаря – 2:0. Третє взяття воріт відбулось з 11-метрової позначки. Пішла флангова подача у карну зону, а там захисник “Ниви” зіграв рукою, вирок виконав Феліпович – 3:0.

За грою “Нива” не поступалася дублерам “Прикарпаття”, періодично навіть переважала свого суперника. Не раз голкіпер франківської команди рятував від пропущеного голу. Та все таки гості провели дві гольові атаки. В першому епізоді воротар відбив м’яч зі штрафного удару перед собою, а першим на добиванні бувг Андрій Сорокин – 3:1, а в компенсований час Вадим Воронченко дальнім ударом скоротив відставання до мінімуму – 3:2.

Чемпіонат України серед аматорських команд, група 1, 4 тур
«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Нива» (Теребовля) – 3:2 (0:0)
Голи: Феліпович (48, 71), Дмитрук (58) – Сорокин (73), Воронченко (90+1)