Перша ліга. Прикарпаття-ДЮСШ №3 – Верес – 0:3

Старт нашої команди в новому чемпіонаті важко назвати інакше, як не провальним, по результату. 1:7 за підсумком двох матчів. Хоча по грі не все було так безнадійно.

Перший тайм гри за мінімальної переваги гостей, таким же чином і відобразився на табло. 0:1 на 42-ій хвилині зробила Каріна Войт, яка відмінно зіграла після подачі з кутового.

Всі змоги нашої команди у другої таймі вирівняти гру та відзначитись якимись якісними діями попереду успіхом не увінчались. Рівнянки свої моменти змогли втілити у ще два взяття воріт. На 82-ій хвилині Аліна Ващик на дальній стійці замкнула простріл Діани Мущенської. Третій і найкрасивіший гол в матчі від Аліни Годунко, яка забила типовий м’яч для нашого жіночого футболу, перекинувши воротаря ударом з-за меж штрафної.

Маємо час для розбору помилок, адже третій тур “Прикарпаття-ДЮСШ № 3” пропускає, а в четвертому відправиться виправляти своє становище до другої команди “Ладомира”.