Райони. Коломийщина: лідери йдуть пліч-о-пліч

Футбол

Підсумки ігрових вихідних у чемпіонаті та першості Коломийського району.

ЧЕМПІОНАТ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
2 тур
29.08.2021 (неділя)

Вікторія (Велика Кам’янка) – ДОЗ (Коломия) – 0:1
ФК Сопів – ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – 2:6
Довбушівець (Печеніжин)
– Підгір’я (Іванівці) – 2:0
ФК Корнич – Сокіл (Коршів) – 1:2
ФК Мишин – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 2 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) 22009:36
2Сокіл (Коршів)22006:26
3ДОЗ (Коломия)22005:26
4Підгір’я (Іванівці)21016:23
5Довбушівець (Печеніжин)11002:03
6ФК Корнич20023:60
7Вікторія (Велика Кам’янка)20021:40
7ФК Мишин10011:40
9ФК Сопів20022:120

Наступні матчі:
3 тур
05.09.2021 (неділя)

ФК Мишин – ФК Корнич
Сокіл (Коршів) – Вікторія (Велика Кам’янка)
ДОЗ (Коломия) – ФК Сопів
ФК Хлібичин (Лісний Хлібичин) – Довбушівець (Печеніжин)
Підгір’я (Іванівці) – вільний від ігор

Група Б

Минулі матчі:
2 тур
28.08.2021 (субота)
Покуття (Підвисоке) – Факел (Троїця) – 2:3
Колос (Белелуя)
– Прут (Прутівка) – 3:1
29.08.2021 (неділя)

Єдність (Балинці) – Черемош (Залуччя) – 2:0
ФК Стецева – ФК Ганьківці – 0:0
Колос (Красноставці) – Чайка (Іллінці) – 2:6
Прут (Видинів) – ФК Будилів – 2:2

Турнірна таблиця (після 2 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Чайка (Іллінці)22007:26
2Факел (Троїця)22006:26
3Прут (Видинів)21108:34
4ФК Будилів21108:44
5Прут (Прутівка) 21013:33
6Черемош (Залуччя)21015:63
7Колос (Белелуя)21015:73
8Єдність (Балинці)21013:63
9ФК Ганьківці 20114:51
10ФК Стецева20110:11
11Покуття (Підвисоке)20022:50
12Колос (Красноставці)20022:90

Наступні матчі:
3 тур
04.09.2021 (субота)
ФК Ганьківці – Колос (Красноставці)
ФК Будилів – Єдність (Балинці)
05.09.2021 (неділя)

Прут (Прутівка) – Прут (Видинів)
Факел (Троїця) – Колос (Белелуя)
Чайка (Іллінці) – Покуття (Підвисоке)
Черемош (Залуччя) – ФК Стецева

Група В

Минулі матчі:
2 тур
29.08.2021 (неділя)

ФК Котиківка – ФК Торговиця – 2:0
Перспектив (Рашків)
– Каменяр (Серафинці) – 9:0
ФК Семаківці
– ФК Стрільче – 4:2
ФК Семенівка – Ватра (Корнів) – 1:2
Колос (Чернятин)
– Вихор (Тишківці) – 2:1
Яспіль (Ясенів-Пільний)
– ФК Поточище – 1:0

Турнірна таблиця (після 2 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Колос (Чернятин)22004:26
2Ватра (Корнів)22003:16
3Перспектив (Рашків) 211010:14
4ФК Котиківка21103:14
5Яспіль (Ясенів-Пільний) 21102:14
6Вихор (Тишківці) 21015:33
7ФК Стрільче21015:53
8ФК Семаківці 21015:63
9Каменяр (Серафинці) (22001593)20111:101
10ФК Поточище 20021:30
11ФК Семенівка 20022:50
12ФК Торговиця 20020:30

Наступні матчі:
3 тур
05.09.2021 (неділя)

ФК Торговиця – ФК Семенівка
Ватра (Корнів) – ФК Семаківці
ФК Стрільче – Колос (Чернятин)
Вихор (Тишківці) – Яспіль (Ясенів-Пільний)
ФК Поточище – Перспектив (Рашків)
Каменяр (Серафинці) – ФК Котиківка

ПЕРШІСТЬ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
1 тур
29.08.2021 (неділя)

ФК Черемхів – Колос (Ценява) – 3:1
ФК Лісна Слобідка
– Підгір’я-2 (Іванівці) – 2:0
ФК Голосків – ФК Угорники – 1:4
Княгинин (Підгайчики) – Карпати (Спас) – 2:5
ФК Отинія – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Карпати (Спас) 11005:23
2ФК Угорники11004:13
3ФК Черемхів11003:13
4ФК Лісна Слобідка 11002:03
5ФК Отинія00000:00
6Колос (Ценява)10011:30
7Підгір’я-2 (Іванівці)10010:20
8Княгинин (Підгайчики)10012:50
9ФК Голосків10011:40

Наступні матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)

ФК Отинія – ФК Голосків
ФК Угорники – ФК Лісна Слобідка
Підгір’я-2 (Іванівці) – ФК Черемхів
Колос (Ценява) – Княгинин (Підгайчики)
Карпати (Спас) – вільний від ігор

Група Б

Минулі матчі:
1 тур
29.08.2021 (неділя)

ФК Вовки (Вовчківці) – Аеліта (Олешків) – 6:2
Рибниця (Новоселиця)
– ФК Борщів – 2:1
Стара Сеньйора (Заболотів) – Юність (Рудники) – 1:7
ФК Потічок
– Темп-1973 (Заболотів) – 2:1

Турнірна таблиця (після 1 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Юність (Рудники)11007:13
2ФК Вовки (Вовчківці)11006:23
3Рибниця (Новоселиця)11002:13
3ФК Потічок 11002:13
5Темп-1973 (Заболотів)10011:20
5ФК Борщів10011:20
7Аеліта (Олешків)10012:60
8Стара Сеньйора (Заболотів)10011:70

Наступні матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)

Рибниця (Новоселиця) – ФК Потічок
Темп-1973 (Заболотів) – Стара Сеньйора (Заболотів)
Юність (Рудники) – ФК Вовки (Вовчківці)
ФК Борщів – Аеліта (Олешків)

Група В

Минулі матчі:
2 тур
29.08.2021 (неділя)

ФК Незвисько – ФК Виноград – 1:6
ФК Росохач – Дністер (Копачинці) – 0:2
ФК Топорівці – ФК Лука – 2:2
Дністер (Городниця)
– ФК Вікно – 4:1
ОлКОР (Олієво-Королівка) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 2 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Виноград 22009:16
2Дністер (Копачинці) 22006:06
3ОлКОР (Олієво-Королівка) 11006:23
4ФК Вікно 21015:63
5Дністер (Городниця)21014:53
6ФК Топорівці 20114:61
7ФК Лука20114:81
8ФК Незвисько10011:60
9ФК Росохач20020:50

Наступні матчі:
3 тур
05.09.2021 (неділя)

ОлКОР (Олієво-Королівка) – ФК Топорівці
ФК Лука – Дністер (Городниця)
ФК Вікно – ФК Росохач
Дністер (Копачинці) – ФК Незвисько
ФК Виноград – вільний від ігор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.