перша гра

Хімік-2 – Говерла 88:68 (15:20. 33:25, 20:10, 20:13)

Хімік-2: Клевзуник -24 очки, 4 підбирання, 2 передачі, 2 перехоплення, РЕ 25; Рахімшаіков – 22 очки, 4 підбирання, 3 передачі, перехоплення, блок-шот, РЕ 25; Безима – 18 очок, 8 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення, 2 блок-шоти; Івашов – 10 очок, 6 підбирань, 2 передачі, перехоплення; Шавгаров – 4 очки, 4 підбирання, 13 передач, 5 перехоплень, РЕ 18; Клебан – 5 очок, 3 підбирання, 2 передачі, блок-шот; Петренко – 5 очок, 2 передачі;

Говерла: Калашніков – 18 очок, 6 підбирань, передача; Тимофійчук – 9 очок, 5 підбирань, передача; Мацьків – 9 очок, 4 підбирання, передача; Лесик – 8 очок, 6 підбирань, передача;  Лонюк – 8 очок, 2 підбирання, 5 передач, перехоплення, блок-шот; Кошовець – 6 очок, 6 підбирань, перехоплення; Шостуха – 5 очок, 4 підбирання, 2 передачі, перехоплення; Аврахов – 5 очок, 6 підбирань, 3 передачі.

В першій чверті зустрічі южненці кілька разів поступилися лідерством після вдалих атак гостей здалеку, в цілому за першу десятихвилинку Хімік-2 виходив вперед на п’ять очок, а наприкінці чверті гості відігралися і пішли на першу перерву з перевагою у п’ять очок.

У другій чверті підопічні Олександра Пащенка демонстрували більш агресивну гру у захисті, та більш впевнену гру в атаці. Як наслідок, южненці вперше за гру вийшли на позначку у +13 очок, реалізували за чверть шість кидків здалеку. Та до вирішального перелому у грі було ще далеко, гості відігралися за останні дві с половиною хвилини і підійшли майже впритул, на відстань трьохочкового кидка.

Лише у третій чверті завдяки боротьбі на кожній дільниці майданчику вдалося остаточно вийти вперед і більше не поступатися до небезпечних показників. Дуже важливу роль у цьому епізоді відіграв Ануар Рахімшаіков, який не лише дуже допоміг у захисті, а й реалізував у вирішальному епізоді два кидки здалеку.

У четвертій чверті Денис Клевзуник перетнув позначку у двадцять пунктів, на двох наші лідери набрали 46 очок. У заключному епізоді матчу тренер Хіміка-2 два можливість молодим гравцям команди проявити себе у грі, і завершився матч з результатом 88:68 переконливою перемогою южненців.

друга гра

Хімік-2 – Говерла 85:77 (19:19, 17:23, 23:19, 26:16)

Хімік-2: Клевзуник – 21 очко, 7 підбирань, 3 передачі, 5 перехоплень, блок-шот; Безима – 20 очок, 7 підбирань, 2 передачі, 3 перехоплення, 3 блок-шоти; Шавгаров – 20 очок, 4 підбирання, 8 передач, перехоплення; Петренко – 13 очок, 3 підбирання, передача,  перехоплення, блок-шот; Рахімшаіков – 4 очки, 2 підбирання, 3 передачі; Клебан – 4 очки, підбирання, блок-шот.

Говерла: Аврахов – 13 очок, 5 підбирань, 3 передачі; Калашніков – 11 очок, 3 підбирання, 5 передач; А. Тимофійчук – 11 очок, 4 підбирання, 2 передачі; Лесик – 9 очок, 8 підбирань, 2 передачі, 2 перехоплення; М.Тимофійчук – 9 очок, 3 підбирання; по 6 очок Музиченко, Ланюк; по 5 очок Кошовець, Шостуха.

У другій грі домашнього туру Хімік-2 одержав вольову перемогу. Боротьба за лідерство йшла на майданчику до середини четвертої чверті. Господарям вдалося зробити кілька важливих перехоплень та реалізувати швидкі контр-атаки, а ключову роль відіграв у цьому вирішальному ривку капітан южненців Ілля Шавгаров – його 14 очок за останні п’ять хвилин гри вирішили переможця.