“Ведмеді” двічі оступились в Одесі

Баскетбол ТОП

“Говерла” зазнала двох поразок від “Біпи”.

Вища ліга. 12 листопада, спорткомплекс «СКА»
«БІПА-Одеса-СДЮСШОР» – «Прикарпаття-Говерла-КФВ» – 84:81 (19:18; 22:17; 18:14; 11:21; 14:11)
Протокол

Більшу частину першої половини зустрічі команди обмінювались результативними випадами і по черзі виходили вперед з мінімальною перевагою. Вже в третій чверті перевага господарів сягнула навіть 15-ти очок, але “зелено-жовтим” вдалось повернутись в гру.

За нічийного рахунку франківці навіть могли вирвати перемогу у останній атаці за декілька секунд до кінця, але все вирішувалось в овертаймі. На цьому відрізку гри одесити менше помилялись і довели свою перевагу. Дещо розбавити смуток гостей зумів Степан Лесик, який з сиреною влучив зі своєї половини площадки.

Найкращим в “Біпи” став Михайло Волчанов з дабл-даблом (22 очка і 17 підбирань). В “Говерли” відмітився Олександр Шостуха – 22 очка, 5 передач, 5 підбирань.

Вища ліга. 13 листопада, спорткомплекс «СКА»
«БІПА-Одесса-СДЮСШОР» – «Прикарпаття-Говерла-КФВ» – 90:72 (14:16; 25:19; 28:14; 23:23)
Протокол

Друга зустріч розпочалась із вшанування хвилиною мовчання колишнього президента одеської команди Григорія Розенцвіта.

Повторне протистояння склалось більш успішніше для домашньої команди. По ходу гри перевага “жовто-чорних” навіть сягала 24-ох очок, але прикарпатцям вдалось дещо скоротити відставання. Підсумкові 90:72 на табло спорткомплексу СКА.

В господарів найкращим став Владислав Мустяца з 17-ма очками. В прикарпатців найбільше накидав Андрій Калашніков, а на дабл-дабл напрацював Степан Лесик – 11 очок, 11 підбирань.