Кубок області: визначились півфіналісти

Чвертьфінальні матчі Кубка області обійшлись без несподіванок.

Безсумнівно, найгарячішим було протистояння на “Хет-Трик Арені”, де зійшлись дві команди з Івано-Франківська – “Ніка-Вовчинець” та “Прикарпаття-Тепловик”. У франківському дербі все вирішив єдиний м’яч Попівняка, забитий в середині першого тайму – 1:0 на користь “Ніки-Вовчинець”.

Кутські “Карпати” були за крок від сенсації – основний час матчу проти “Благо-Юності” завершився нічиєю. А от у додатковий час героєм зустрічі став Шевченко, який приніс перемогу “будівельникам” – 2:1, “Благо-Юність” крокує до півфіналу.

В інших матчах черніївський “Ураган”, забивши тричі у другому таймі зумів зламати опір долинського “Нафтовика”, тоді як ФК “Калуш” в гостях здолав делятинський “Прут”.

Кубок Івано-Франківщини. ¼ фіналу
14 листопада (неділя)
«Ніка-Вовчинець» – «Прикарпаття-Тепловик» – 1:0 (Гол: Попівняк 22);
«Прут» – ФК «Калуш» – 1:2 (Голи: Ковалюк 4 – Олексин 2; Олексин 37);
«Карпати» (Кути) – «Благо-Юність» – 1:2 (Берсан 57 – Герин 53; Шевченко 96)
«Нафтовик» – «Ураган» (Черніїв) – 0:3 (Голи: Кушецький 50; Легкий 75; Легкий 78).

Таким чином, до півфналу пробились “Ураган” (Черніїв), “Благо-Юність”, ФК “Калуш” та “Ніка-Вовчинець”. Дату жеребкування звітної стадії буде повідомлено згодом, а матчі відбудуться вже навесні 2022-го року.