Вихованці “Урагану” двічі розібрались з однолітками з ДЮСШ Валки

ТОП Футзал

Юні “дракони” двічі обіграли суперників з Харківщини.

На вихідних юні вихованці Дитячо-юнацького напрямку НФК “Ураган” вдома протистояли одноліткам з ДЮСШ Валки з Харківщини. У першому поєдинку господарі зняли питання щодо переможця ще до середини першої половини завдяки влучним ударам Даміана Запорожана, в активі якого хет-трик та автоголу Матвія Коденка – 4:1 на користь “драконів”. Після відпочинку Дмитро Федик та Олег Кривко підбили остаточні 6:1 на табло Муніципального фізькультурно-оздоровчого центру.

Юнацька Екстра-ліга U-17. 3 тур. Матч №1
“Ураган” Івано-Франківськ – ДЮСШ Валки – 6:1 (4:1)
Запорожан (2, 6, 8), Коденко (9, аг), Федик (25), Кривко (27) – Коверя (6)
“Ураган”: Починок (Біловусяк, 33) – Федик, Скіцко (к), Запорожан, Афтанас – Кривко, Дрекало, Солодчук, Драчук, Франчук, Дроздов. Головний тренер: Іван Данилишин.
ДЮСШ Валки: Наку (Семененко, 27) – Сиротенко, Ткачов, Кобзар, Новосел – Коверя, Епіфанцев, Коденко, Лісовин. Головний тренер: Віктор Детюк.

Недільний матч пройшов за абсолютно іншим сценарієм. Підібрати ключі до оборони гостей “драконам” вдалось лише під завісу першого тайму. За 24,9 секунд до завершення тайму Даміан Запорожан забив свій дев’ятий м’яч в сезоні – 1:0. Не менш інтригуючим видався і другий тайм, в якому суперники створили безілч гольових нагод, а влучні удари Андрія Дрекала та Івана Дроздова принесли господярм важливі три очки – 3:0.

Юнацька Екстра-ліга U-17. 3 тур. Матч №2
“Ураган” Івано-Франківськ – ДЮСШ Валки – 3:0 (1:0)
Запорожан (18), Дрекало (27), Дроздов (28)
“Ураган”: Починок (в) – Федик, Скіцко (к), Запорожан, Афтанас – Кривко, Дрекало, Солодчук, Драчук, Франчук, Дроздов – Біловусяк (в). Головний тренер: Іван Данилишин.
ДЮСШ Валки: Семененко (Наку, 31) – Сиротенко (к), Ткачов, Лісовин, Коверя – Кобзар, Новосел, Епіфанцев, Коденко. Головний тренер: Віктор Детюк.

За підсумком 3-го туру “Ураган” зберіг за собою другу позицію турнірної таблиці. Наразі в активі “драконів” 12 залікових пунктів, а відставання від лідера столичної “Sky Up-ДЮСШ №25” складає всього два пункти.