“Франківськ” двічі переміг “Динамо”

Баскетбол ТОП

Дві домашні перемоги допомогли “пантерам” зрівнятись в таблиці з одеським “Інтерхімом”.

Старт першого із двох гостьових спарених матчів проти Франківська був для Динамо більш, ніж оптимістичним. Легіонерське тріо Моблі – Келловей – Бітел набрало у дебютній чверті загальне 21 очко і дозволило лідирувати упродовж неї столичній команді з максимальними “+16” (27:14, у підсумку).

Натомість інші три чверті залишилися за господарками, у складі яких дабл-дабл оформила Олена Тетерук (20 + 15 підбирань). “Камбеку” і перемозі Франківська посприяв, зокрема, і ліпший рух м’яча у нападі: 21-на результативна передача проти 11-ти у суперниць. А ще ліпший відсоток влучань з дальньої дистанції – 38% (9/24) проти 21-го % (4/19).

До слова, одразу дві “динамівки” провели матч без замін – Катерина Мікульська та Кеондріа Келловей, тоді як Оксана Фастова та Акіла Бітел відіграли понад 38 хвилин кожна.

У Франківська майже без відпочинку зіграли Оксана Молова, Вероніка Космач і Олена Тетерук.

ФБУ

перша гра

«Франківськ-Прикарпаття» – «Динамо-НПУ» – 76:65 (14:27; 18:10, 23:12, 21:16)

«Франківськ»: Тетерук (20 + 15 підбирань), Космач (18), А. Гвічіані (12 + 6 підбирань + 5 передач), Молова (11 + 8 підбирань + 8 передач), Тиханова (8 ), Філевич (7), Ковтун (0 + 4 блок-шоти), Гайда (0), Казанцева (0). «Динамо»: Бітел (17 + 15 підбирань), Келловей (16 + 6 підбирань + 3 перехоплення), Мікульська (15), Моблі (13 + 7 підбирань), Фастова (4 + 5 підбирань), Бугайова (0).

Неймовірний матч від лідера “Франківська” Оксани Молової, яка здобула 35 очок, 14 підбирань і 8 результативних передач.

Тренери обох команд на фоні першого протистояння між ними вимушено провели заміни у стартових п’ятірках, причому осторонь залишилися одні із лідерок щодо результативності та підбирань. Замість Христини Філевич, яка напередодні зазнала ушкодження пальця, у господарок вийшла Катерина Тихонова, а місце Кайли Моблі у “динамівок” отримала Ірина Бугайова.

Як і у протистоянні днем раніше, Динамо розпочало поєдинок із виграної першої чверті (26:20), але при цьому змогло не втратити лідерства перед великою перервою – 46:42. Цьому посприяли, зокрема, виграні підбирання – 28:18.

У другій половині столична команда через 5 індивідуальних фолів не могла розраховувати на Бугайову, тоді як Мікульська, Келловей, Фастова і Бітел провели матч без замін. У складі Франківська усі 40 хвилин відіграла капітан Вероніка Космач і майже стільки ж Оксана Молова, яка стала найрезультативнішою гравчинею поєдинку.

Саме Молова зрівняла рахунок перед закінченням третьої чверті (64:64), а третю розпочала із точного дальнього кидка. У підсумку, в її розпорядженні ледь чи не трипл-дабл: 35 очок, 14 підбирань і 8 результативних передач.

Заключна десятихвилинка відзначилася перемогою Франківська, який відтак навіть попри 15 втрат проти 5-ти у суперниць і програні підбирання (39:43) узяв і сам матч. Для нього це четверта перемога із чотирьох можливих над Динамо нинішнього регулярного сезону.