Кубок України. Перша гра. Ураган-2-КФВ – SKIDKA – 2:2

ТОП Футзал

Дублери “Урагану” та “SKIDKA” не визначили переможця.

Перша зустріч двоматчевого протистояння між “Ураганом-2-КФВ” та однією з найсильніших аматорських команд Києва “SKIDKA” відбувся в Івано-Франківську. Вже на 8-ій хвилині Баланик вивів господарів вперед – 1:0. Та вже за два оберти секундної стрілки кияни відновили паритет зусиллями Мар’євича – 1:1. Решту голів суперники прибергли на другу половину гри. Спочатку ексураганівець Лисенко вивів “скидочників” вперед, тоді як Дичук на останній хвилині матчу більярдним ударом встановив партет –  2:2.

“Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – “SKIDKA” Київ – 2:2 (1:1)
Баланик (8), Дичук (39) – Мар’євич (10), Лисенко (30).
“Ураган-2-КФВ”: Хомяк (в) – – Дичук, Сименко, Бессонов, Коробка – Британ, Пицик, Лейб’юк, Остафійчук, Баланик (к), Бойків, Ткачук – Гордієвич (в).
“SKIDKA”: Дедюнець (в) – Саківський, Ткаченко, Якубець, Назаров – Япарама, Войток, Мар’євич, Лисенко.

Повторна зустріч команд відбудеться в середу (22.12) о 13 годині.